Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Outlook 2010: Како да додадете датотека со лични папки?

топла
Неверојатни! Користете ефикасни јазичиња во Word (Office) како Chrome, Firefox и New Internet Explorer!

Прочитај повеќе Бесплатно симнување

  1. Кликнете на датотека во горниот лев агол на екранот.
  2. изберете Инфо >> Нагодувања на профилот потоа Поставувања за профил ... повторно.
  3. Outlook-лична-папка
  4. Кликнете на Табулаторот Датотеки со податоци.
  5. Кликнете Додај ...
  6. Или пребарајте ја постоечката PST-датотека што веќе ја имате, или обезбедете име на датотека за да креирате нова Лична папка.
  7. Кликнете OK, потоа Затвори.

Outlook-2010-add-pstKutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.