Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Бесплатно симнување Kutools за Excel 18.00

златна ѕвезда1 Зголемете ја вашата продуктивност во 5 минути.

златна ѕвезда1 Не треба никакви посебни вештини, освен два часа секој ден.

златна ѕвезда1 Бесплатен пробен период 60 дена, без кредитна картичка потребна, целосна верзија, целосни карактеристики.

златна ѕвезда1 Повеќе од 300 моќни напредни функции кои се дизајнирани за Excel:

  • Спој ќелии / редови / колони без губење на податоци.
  • Комбинирајте и консолидирајте повеќе листови и работни книги.
  • Споредете ги опсезите, копирајте ги повеќекратните граници, претворете го текстот во датум, единица и конверзија на валути.
  • Сметајте по бои, подредени страни, напредна сортирачка и супер филтер.
  • Повеќе Избери / Вметни / Избриши / Текст / Формат / Линк / Коментар / Учебник / Алатки за работни листови ...
KTE 125x125

Бесплатно преземете сега (32 бит + 64 бит)

За компанијата: За да го распоредите овој софтвер во вашата организација или претпријатие и да ги промените стандардните поставувања за сите корисници, се препорачува датотеката MSI (датотека на Microsoft Installer).
MSI | Како да го распоредите софтверот во вашата компанија?

големина: 35.90 MB ~ 64.30 MB
канцеларија: Excel / Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 и 365, 32 бит и 64 бит.
Windows: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, XP, Vista, Сервер 2003, 2008 и 2012.

Договор за лиценца за крајните корисници
Многу е лесно да се инсталира и деинсталира софтверот (исто како и другите заеднички софтвер), ве молиме видете како да инсталирате и деинсталирате.
Ако го користите овој софтвер на Windows XP, ве молиме одете да го преземете и инсталирате овде.
Приклучи се на бесплатната електронска пошта

Е-пошта:

Extendoffice Ве поканува да се претплатите на нашиот бесплатен месечен е-маил билтен. Тој нуди информации за попусти, најновите ажурирања на нашите производи и софтверски вести од www.AddinTools.com и www.ExtendOffice.com. Ние нема да ве спам со несакани електронски пораки или да ги споделиме вашите информации со други компании. Само земете неколку секунди за да се претплатите на нашиот билтен и ќе бидете во тек со вашиот софтвер од Extendoffice.

Бесплатна лиценца за да ни помогне да го преведеме софтверот