Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.

Kutools за Excel 19.00 HOT

300 + Моќни карактеристики што мора да ги имате во Excel

Kutools-for-Excel

Kutools for Excel е моќен додаток кој ве ослободува од извршување на одземаат многу операции во Excel, како што се комбинација на листови брзо, спојување на клетки без губење на податоци, залевање на само видливи ќелии, броење на клетки по боја и така натаму. 300 + моќни карактеристики / функции за Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 или Office 365!

Прочитај повеќе Превземи Купи сега

Канцеларија јазиче 13.10HOT

Додавање интерфејс за јазичиња за Office

Канцеларија јазиче

Овозможува прелистување, уредување и управување со апликации на Microsoft Office. Можете да отворите повеќе документи / датотеки во еден прозорец со јазичиња, како што се користење на прелистувачот IE 8 / 9 / 10, Firefox и Google Chrome. Компатибилен е со Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 или Office 365. Демо

Прочитај повеќе Превземи Купи сега

Kutools за Outlook 10.00НОВА

100 + Моќни карактеристики за Outlook

Kutools-for-Outlook

Kutools for Outlook е моќен додаток кој ве ослободува од одземаат многу време операции што повеќето корисници на Outlook мора да ги извршуваат секојдневно! Тоа може да ви заштеди време од користење на Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 или Office 365!

Прочитај повеќе Превземи Купи сега

Kutools за Word 9.00НОВА

100 + Моќни карактеристики за Word

Kutools-for-Word

Kutools for Word е моќен додаток кој ве ослободува од одземаат многу време операции кои повеќето од Word корисниците треба да ги извршуваат секојдневно! Тоа може да ви заштеди време од користење на Microsoft Word / Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 или Office 365!

Прочитај повеќе Превземи Купи сега

Класично мени за Office

Враќање на вашите познати менија

Го враќа стариот изглед и менијата на Office 2003 до Microsoft Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 или Office 365. Не губи време во наоѓање команди на новата лента. Лесно да се распореди на сите компјутери во претпријатија и организации.

Прочитај повеќе Превземи Купи сега

Office Tab 9.10: Неверојатен корисен интерфејс на Office

стрела сино десен меурOffice картичка 9.10 ажурирања:

Додај јазик во Office Office Center за корисникот за да го смени јазикот на интерфејсот на софтверот. Постојат повеќе јазици. Ако не можете да го видите вашиот јазик во списокот на јазици, можете да изберете да го прилагодите јазикот со преведување на јазикот на вашиот мајчин јазик. Ве молиме прочитајте повеќе информации за Бесплатна лиценца за помош на нас Преведи нашиот софтвер.

Тоа е целосно компатибилно со Microsoft Office 2003, 2007 и 2010 (32 / 64) во оперативниот систем Windows 8 (32 / 64).

канцеларија-таб-јазик

Поправи некои мали грешки во оваа нова верзија.

стрела сино десен меурOffice картичка 9.00 ажурирања:

Додај "Користење на задебелен фонт за да го означите тековниот таб"Опција во центарот за поставување. Корисникот може да намести да го користи задебелен фонт во тековното име на документот или не.

задебелен фонт-опција

Во новата верзија, Office Tab поддржува да извезува или да увезува Омилени ставки. Можете да извезувате Омилени ставки со или без изнесување на датотеките за користење на друг компјутер со иста структура за зачувување на датотеки.

резерви-омилени

backup-favorites-1

backup-favorites-2

Во новата верзија, можете да ги извезувате или увезете поставувањата на Office табот во Office Tab Center. Кога треба да го преместите Office Tab од еден компјутер на друг, повеќе нема да треба да ги конфигурирате истите поставувања на софтверот на новиот компјутер со оваа опција. Ве молиме изнесете ги поставките во Office Tab Center пред деинсталирање на софтверот од компјутерот.

резервни нагодувања

backup-settings-1

Во новата верзија, можете да ја користите бојата во јазичиња за прикажување на различни датотеки додека имате премногу датотеки отворени со табот во Office апликацијата.

Десен клик на јазичето за да изберете табела Боја како што следува:

tab-color-1

таб боја

Поправи некои мали грешки во оваа нова верзија.

Ако сакате да ни дадете повратна информација за тоа како можеме да го подобриме софтверот или да го подобриме софтверот, Ве молиме не двоумете се да испратите е-пошта до: sales@extendoffice.com.

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

Функционални туторијали