Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Брзо затвори ги сите отворени прозорци документи одеднаш во Word

Нема вградена функција за зборување за да ги затворат сите отворени документи одеднаш. Нормално треба да ги затвораме сите отворени документи еден по еден. Но, со Kutools за Word's Затвори ги сите алатка, можете брзо да ги затворите сите отворени документи одеднаш со еден клик.

Затворете ги сите прозорци на документот освен тековниот документ

Затвори ги сите прозорци на документи над тековниот документ

Затвори ги сите прозорци за документи подолу тековниот документ

Затвори ги сите прозорци на документи

Kutools за Word: Додајте нови напредни функции на 100 во Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Канцеларија јазиче: Овозможи Уредување на јазичиња и прелистување во Office, Само како Хром, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Класично мени за Office: Донеси стариот изглед на Office 2003 Назад до Office 2007, 2010, 2013, 2016 и 2019.

Кликнете Kutools More > Повеќе > Затвори ги сите. Погледнете го екранот:


Затворете ги сите прозорци на документот освен тековниот документ

Ако сакате да ги затворите сите прозорци на документи, освен тековниот документ во Word, Ве молиме да ја примените оваа алатка со кликање Kutools More > Повеќе > Затвори други прозорци.


Затвори ги сите прозорци на документи над тековниот документ

Ако сакате да ги затворите сите прозорци на документи над тековниот документ (Сите документи пред тековниот документ) во Word, Ве молиме да ја примените оваа алатка со кликање Kutools More > Повеќе > Затвори над Windows.


Затвори ги сите прозорци за документи подолу тековниот документ

Ако сакате да ги затворите сите прозорци на документот под тековниот документ (Сите документи по тековниот документ) во Word, ве молиме примени ја оваа алатка со кликање Kutools More > Повеќе > Затвори подолу Windows.Ова е само една алатка за Kutools за Word

Ли-портокалKutools за Word ве ослободува од вршење на одземаат многу време операции во Word;

Ли-портокалСо пакети на практични алатки за Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 и Office 365;

Ли-портокалЛесен за користење и инсталирање во Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 и Windows Vista;

Повеќе функции | Бесплатно симнување | Купи сега

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.