Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Центар за поддршка на ExtendOffice

Ако имате какви било прашања, проблеми или предлози, немојте да се колебате Контактирајте не!
Или, ве молам, обидете се да го користите роботот најчесто поставувани прашања за ExtendOffice Најчесто поставувани прашања за да го најдете решението Ве молиме кликнете Роботот на ExtendOffice.

Ги поздравуваме сите прашања, повратни информации и извештаи за бубачки. Ако имате проблем, обично ни се потребни следните информации:

Краток опис на проблемот и како може да се повтори (ако е применливо).
Вашиот оперативен систем (Windows 8, Windows 7, итн) и информации за верзијата на вашата Microsoft Office.
Слики од екрани кои го илустрираат проблемот - Како да снимите екранот? http://www.take-a-screenshot.org

Приклучи се на бесплатната електронска пошта

Е-пошта:

Extendoffice Ве поканува да се претплатите на нашиот бесплатен месечен е-маил билтен. Тој нуди информации за попусти, најновите ажурирања на нашите производи и софтверски вести од www.AddinTools.com и www.ExtendOffice.com. Ние нема да ве спам со несакани електронски пораки или да ги споделиме вашите информации со други компании. Само земете неколку секунди за да се претплатите на нашиот билтен и ќе бидете во тек со вашиот софтвер од Extendoffice.