Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Outlook 3.00 - Белешки за изданија

Kutools за Outlook 3.00 е достапен сега. Можете да надградите или да имате бесплатен пробен период од оваа верзија со преземање од овде. Совет: целосна функција и функција, слободна трага во 45 дена!


стрела сино десен меур Новите карактеристики

Одговори со Прикачи: Одговори на испраќачот на оваа порака со чување на сите прилози на пораката.

Одговори со сите со Прикачи: Одговори на испраќачот и на сите други приматели на оваа порака со чување на сите прилози на пораката.

Компресирај ги сите: За да ги компресирате сите прилози на оваа ставка или на повеќе објекти.

Декомпресирај ги сите: За да ги декомпресирате сите прилози кои биле компресирани од функцијата Компресирај.

Преименувај ги сите: За преименување на сите прилози на оваа порака.

Отстранете ги сите: Отстранете ги прилозите од е-пошта во папка на датотеки и одржувајте хиперврски помеѓу одделни датотеки и е-пошта.

Отстранување на наплата: Оваа функција може да се користи за да се ажурираат хиперлинкови помеѓу одделени датотеки и е-пошта откако ќе ја преместите папката со прилози на нова локација на датотеката.

Опции: Опции за тоа како сакате да работите со прилозите.

За какви било прашања и предлози, ве молиме не двоумете се да не контактирате на продажба # extendoffice.com. Ве молиме замени # со @.Kutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.