Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Outlook 4.00 - Белешки за изданија

Kutools за Outlook 4.00 е достапен сега. Можете да надградите или да имате бесплатен пробен период од оваа верзија со преземање од овде. Совет: целосна функција и функција, слободна трага во 45 дена!


стрела сино десен меур Новите карактеристики

1. Безбедна временска папка
Отвори Outlook Безбедна временска папка со само еден клик. Погледнете го екранот:

2. Автоматски внесете го тековниот датум во субјектот
Проверка на Додајте датум во предмет кога нова е-пошта опција во Опции дијалогот и тековниот датум може автоматски да се додадат во предметот кога компонирате нови пораки. Погледнете го екранот:

3. Автоматски внесете го датумот во потпис
По проверка Додај датум потпис кога нова е-пошта опција во Опции дијалог-кутија, потпис со тековниот датум или датум и време автоматски се вметнува во телото на е-поштата кога составувате нови пораки. Погледнете го екранот:

4. Автоматски додадете поздрав при одговарање на е-пошта
Откако ќе ја проверите опцијата Add greeting when reply во полето за дијалог Опции, автоматски ќе го вметнува поздравувањето на почетокот на телото на е-поштата кога одговарате на е-пошта. Погледнете го екранот:

5. Автоматски зумирајте до одредена големина при читање, компонирање и одговарање на е-пошта
По менувањето на процентот на зумирање во Опции дијалогот, нивото на зумирање автоматски и трајно ќе се смени до одредениот зум при читање, компонирање, одговарање и препраќање на е-пораки во Outlook.

Погледнете слики од екранот:

6. Поддршка за вметнување / бришење на коментари (само за Outlook 2010)
Ве молиме кликнете Kutools > Нов коментарt за да внесете коментар за да вметнете коментари при одговарање или компонирање на пораки во Outlook 2010. Погледнете го екранот:

Можете да ги избришете одбраните коментари со кликање Избриши коментар копче; или Избриши ги сите коментари од тековното име на е-пошта со кликање Избриши ги сите коментари копче. Погледнете го екранот:

7. Поддржува Outlook 2016

8. Фиксна некои мали грешки.Kutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.