Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Outlook 6.00 - Белешки за изданија

Kutools за Outlook 6.00 е издаден со практични карактеристики и одлични подобрувања. Можете да надградите или да имате бесплатен пробен период од оваа верзија со преземање од овде. Совет: целосна функција и функција, слободна трага во 45 дена!


стрела сино десен меур Новите карактеристики

1. Зачувај како Txt
Оваа функција може да ви помогне брзо да ги зачувате сите избрани пораки како одделни текстуални датотеки. Погледнете го екранот:

kto 6 1

2. Вклучи се себеси кога ќе одговорам на сите
Оваа опција може да ја додадете вашата адреса за е-пошта во До поле автоматски по кликнување на Одговори на сите копче. Погледнете го екранот:

3. Предупредување кога се одговорите сите
Ќе добиете брзо поле кога ќе одговорите на сите примачи (вклучувајќи го и испраќачот) на избраната е-пошта. Погледнете го екранот:

4. Грофот (членови во контакт група)
Оваа функција може да го брои вкупниот број на членови во контактна група и да го прикаже креираното време и последното модифицирано време на оваа контактна група. Погледнете го екранот:

5. Отстрани / враќање на родендени потсетници
на Отстрани ги потсетниците за роденден функција може да ви помогне да ги избришете сите потсетници за роденден во Outlook со само еден клик.
на Враќање на роденденски потсетници функција може да ви помогне да ги обновите сите роденденски потсетници откако ќе ги отстраните Отстрани ги потсетниците за роденден функција. Погледнете го екранот:


стрела сино десен меур Подобрувања

1. Додајте датум во потпис на тема / датум кога нова е-пошта
1.1 Поддршка за додавање на тековната Универзална датум и време (UTC) и временска зона во потписот на предметната линија и датум. Погледнете го екранот:
1.2 Прилагодено форматирање на датуми е достапно!

2. Дупликати имиња
Оваа функција ќе ги идентификува и отстрани двојните учесници во составот кога ќе креира нова покана за состанок. Погледнете го екранот:

3. Моите имиња
Оваа функција ќе ги идентификува и отстрани себеси адресите на е-пошта од учесниците на состанокот при креирање нова покана за состанок. Погледнете го екранот:

4. Проверете злонамерен е-пошта
Можете да додадете исклучоци при проверка на злонамерен е-пошта со опцијата Исклучоци. Погледнете го екранот:

5. Принудете да ги прикажете сите скриени врски
Можете да додадете исклучоци кога принудувате да покажуваат скриени врски со опцијата "Исклучок". Нема да ја прикаже содржината на линковите кои се наведени во листата на исклучоци. Погледнете го екранот:

6. Мулти-јазици
Додај корејски јазик.


стрела сино десен меур Фиксна

1. Фиксни: други мали бубачкиKutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.