Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Word 7.90 - Белешки за изданија

Фиксна: Некои помали грешки.

Датум на издавање: Мај 04, 2015


Kutools за Word 7.60 - Белешки за изданија

Фиксна: Office апликациите ќе се срушат кога е овозможена поставката за EAF на EMET.

Фиксна: Некои помали грешки.

Датум на издавање: Јуни 27, 2014


Kutools за Word 7.50 - Оптимизирајте ги функциите

Алатки за колекција на алатки за додавање на Microsoft Word - Kutools за Word 7.50 - сега се достапни. Сите регистрирани корисници можат слободно да ги надградат до најновата верзија, ве молиме одете да го преземете и инсталирате софтверот од овде.


стрела сино десен меур Додај повеќе јазични опции

За повеќе информации за тоа како да го преведете софтверот на свој јазик и да добиете бесплатна лиценца за софтверот, ве молиме посетете ја овде.


стрела сино десен меур Оптимизирајте и комбинирајте панел AutoText, окно за обележувачи и прозорец за поставување во еден панел

Со тоа, ќе ви заштеди многу работен простор кога ќе треба да работите заедно со AutoText, Bookmark и Caption во исто време. Во AutoText, постојат некои вградени симболи и квадратчиња. Можете исто така да додадете други симболи, квадратчиња или често користете зборови / фрази во AutoText. За повеќе информации за тоа како да додадете почесто користи зборови / фраза во AutoText, ве молиме посетете ја овде.


стрела сино десен меур Остварете конвертор на формат на документ

Вклучи поддиректориуми: Ги конвертирате датотеките во изворната папка вклучувајќи ги и датотеките во потпапките.

Целна патека исто како и изворот: Зачувајте ги резултатите во изворната папка.

Заменете ако постои датотека: Заменете ги датотеките кои ги имаат истите имиња со датотеки со резултати.

Избришете изворна датотека откако ќе се конвертира: Отстранете ги изворните датотеки по операцијата.


стрела сино десен меур Оптимизирајте го Сплит документот

Во Kutools за Word 7.50, можете да го поделите зборот документ со Наслов 1, Пауза од страната и Секција пауза, и страница(разделување на секоја страница како нов збор документ).


Ова е само една алатка за Kutools за Word

Ли-портокалKutools за Word ве ослободува од вршење на одземаат многу време операции во Word;

Ли-портокалСо пакети на практични алатки за Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 и Office 365;

Ли-портокалЛесен за користење и инсталирање во Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 и Windows Vista;

Повеќе функции | Бесплатно симнување | Купи сега

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Ashish Shah · 4 years ago
  Hi,

  I am looking for tool which can convert every cell of word table into images and store them at a location. I am trying your current trial version of software but am able to find only way to convert whole table into image. Can you please let me know how to achieve this using your tool?

  Thanks
  Ashish