Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

08 Октомври 2010 Office Tab 6.01

стрела сино десен меур Подобрено:

  1. Корегирање кога компјутерот е отворен со повеќе од два прозорци Word со Office Tab, може да има порака за барање да го зачувате Normal.dot / Normal.dotx.
  2. Исправување кога окното за преглед е овозможено во Explorer на Windows 7, документот не може да се отвори со табот во модот преглед.
  3. Корегирање кога Office Tab е оневозможено или деинсталирано од Word 2003, менито Office Tab ќе остане прикажано во менито "Tools".
  4. Корегирање кога Office картичката е инсталирана во Windows XP, може да има брза порака насловена како "Нечубибилна меморија" при затворање на Excel 2003.
  5. Поправање на Office Tab Center може да се вчита погрешната јазична датотека во некој случај.
Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.