Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Канцеларија јазиче 13.10 - Белешки за изданието

Добри вести! Канцеларијата Tab 13.10 со одлични подобрувања е достапна сега. Можете да кликнете овде да надградите или да имате бесплатен пробен период за оваа верзија. СОВЕТ: Слободно пробајте без ограничување на карактеристиките во 30 денови. Датум: 6 / 27 / 2017


подобрувања:

1. Поставувањето на стилот на картички се додава во лентата, лесно можете да го смените стилот на табот на Office табот.

2. Фиксираната ширина и макс ширина на табулаторот се додаваат во лентата, можете да ги поставите директно без да одите до Центарот за опции.


Фиксна:

1. Се појави грешка при уредување на сите прозорци на Word во Office 2013 и подоцнежна верзија.

2. Статусот на полето за штиклирање на јазичето Show / Hide во Office Tab не се прикажува под копчето Office во Office 2007.

3. Фиксни: Други мали грешки.

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.