Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Може ли да нарачам ЦД и колку долго можам да го добијам?

Да, можете да нарачате ЦД-а на Backup на секој производ.

Ако ја поставувате нарачката преку MyCommerce, Ве молиме кликнете на ДОДАДИ ГО ВО КОШНИЧКА копче на десната страна за да додадете CD во количката.

Откако вашата нарачка е успешно обработена, ќе добиете e-mail за регистрација. И CD-то секогаш ќе биде испратено во 24 часа (од понеделник до петок) од датумот откако ќе го добиете исплатата. Обично се потребни работни дена 4-12 за да пристигнат.

Ако имате какви било прашања за проблемот со ЦД-а, ве молиме контактирајте со:

MyCommerce: accounts@regnow.com.

Контактирајте го нашиот продажен партнер MyCommerce

Компанија: DR MyCommerce, Inc.

Регистрирана канцеларија: 10380 Брен патот Вест
Minnetonka, Минесота 55343
Соединетите Американски Држави
+ 1 952 253 1234 телефон
+ 1 952 253 8497 факс
веб страна: Ве молиме кликнете овде.

Забелешка: Ве молиме потврдете дека информациите за испорака што ги дадовте се точни, сите информации не може да се променат откако ќе се исчисти плаќањето. Нарачката веднаш се испраќа до агенцијата за исполнување и повеќе не може да се промени од нашиот систем. Ако вашиот пакет не е успешно испорачан, тој ќе биде вратен во складот. И платформата не ја продава верзијата на ЦД одделно!