Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Excel 19.00 HOT

300 + karakteristika të fuqishme që duhet të keni në Excel

Kutools-per-Excel

Kutools për Excel është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga kryerja e operacioneve që konsumojnë kohë në Excel, të tilla si kombinimi i fletëve shpejt, bashkimi i qelizave pa humbur të dhëna, ngjitja në qelizat e dukshme, qelizat e numërimit me ngjyra dhe kështu me radhë. 300 + funksione të fuqishme për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Zyra Tab 13.10HOT

Shtimi i Ndërfaqes së Tabbed për Office

Tab Zyra

Ai mundëson shfletimin, redaktimin dhe menaxhimin me skeda të aplikacioneve të Microsoft Office. Ju mund të hapni dokumente / skedarë të shumtë në një dritare të vetme me tabela, të tilla si përdorimi i shfletuesit IE 8 / 9 / 10, Firefox dhe Google Chrome. Është kompatibil me Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 ose Office 365. Demonstrim

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Kutools për Outlook 10.00I RI

100 + Karakteristika të fuqishme për Outlook

Kutools-per-Outlook

Kutools për Outlook është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga operacionet që kërkojnë kohë që shumicën e përdoruesve të Outlook-it duhet të kryejnë çdo ditë! Mund të kurseni kohë duke përdorur Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Kutools për Word 8.90I RI

100 + karakteristika të fuqishme për Word

Kutools-për-fjalë

Kutools për Word është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga operacionet që kërkojnë kohë që shumica e përdoruesve të Fjalës duhet të kryejnë çdo ditë! Mund të kurseni kohë duke përdorur Microsoft Word / Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Menu klasike për zyrën

Sjellja e Menus tuaj të Famshëm

Rivendos pamjen dhe menunë e vjetër të Office 2003 në Microsoft Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 ose Office 365. Mos humbni kohë në gjetjen e komandave në shiritin e ri. Lehtë për t'u vendosur në të gjithë kompjuterët në ndërmarrje dhe organizata.

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Plotësoni qeliza bosh me vlerë më lart ose 0 në Excel

Ne përgjithësisht përdorim funksionin Plotësoni Excel për të plotësuar qelizat bosh në përzgjedhje. Megjithatë, ajo do të mbivendosë të dhënat ekzistuese në përzgjedhje dhe kopjo formatimin në qeliza bosh. por Kutools për Excel's Plotësoni qelizat Blank do t'ju ndihmojë të plotësoni vetëm qeliza bosh në përzgjedhje pa ndikuar në të dhënat ekzistuese ose kopjimin e formatimit. me Plotësoni qelizat e zbrazëta shërbimeve, ju mund të shpejt të mbushni qelizat bosh në një distancë si vijon:

Plotësoni qeliza bosh me 0

Plotësoni qeliza bosh me vlerë më sipër, më poshtë, majtas ose djathtas

Plotësoni qelizat bosh me vlera lineare nga lart poshtë ose nga e majta në të djathtë


Kliko Kutools >> Fut >> Plotësoni qelizat e zbrazëta. Shih screenshots:

shtënë të mbushur qelizat bosh 001 shigjetë-big shot-mbushur-bosh-cells2

Plotësoni qeliza bosh me 0

1. Zgjidhni diapazonin në të cilin do të mbushni qelizat bosh me 0.

2. specifikoj Vlera fikse opsion në Mbushe me seksioni, dhe futni 0 në Vlera e mbushur kuti. Shih screenshot:

3. click OK or Aplikoni. Të gjitha qelizat bosh janë mbushur me 0. Shih screenshot:

shot-mbushur-bosh-cells8


Plotësoni qeliza bosh me vlerë më sipër, më poshtë, majtas ose djathtas

1. Zgjidhni diapazonin në të cilin do të mbushni qelizat bosh me vlerat ekzistuese.

2. Në Plotësoni qelizat e zbrazëta kutinë e dialogut, specifikoni Bazuar në Vlerat opsion në Mbushe me dhe zgjidhni një lloj (poshtë, lart, djathtas ose majtas) nga Opcionet keni nevojë. Shih screenshot:

3. click OK or Aplikoni. (Nëse klikoni OK, kutia e dialogut do të mbyllet dhe nëse klikoni Apliko, kutia e dialogut nuk do të mbyllet dhe mund të bëni operacione të tjera) Qelizat bosh janë plotësuar me vlerën e mësipërme. Shih screenshot:

Shënime:

1. Ky mjet nuk do të mbizotërojë ndonjë vlerë ekzistuese në zgjedhje.

2. Ky mjet nuk do të kopjojë asnjë formatim në qelizat bosh në përzgjedhje, të tilla si ngjyra, gërma, etj.


Plotësoni qelizat bosh me vlera lineare nga lart poshtë ose nga e majta në të djathtë

1. Zgjidhni diapazonin në të cilin do të mbushni qelizat bosh me vlera lineare.

2. specifikoj Vlerat lineare opsion në Mbushe me dhe zgjidhni formatin e përmasave të vlerave të linjës (nga lartë në fund ose nga e majta në të djathtë), shihni screenshot:

3. click OK or Aplikoni. Të gjitha qelizat bosh janë mbushur vlerat e linjës nga lart poshtë. Shih screenshot:

Shënime:

1. Ky opsion vetëm do të mbushë qeliza bosh ndërmjet qelizave që përmbajnë të dhëna në kolona ose rreshta të njëjta.

2. Nëse keni nevojë të plotësoni vlerat lineare në rreshta, duhet të specifikoni Forma nga e majta në të djathtë opsion; nëse ju duhet të plotësoni vlerat lineare në kolona, ​​ju duhet të specifikoni Nga lart poshtë opsion.


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

Feature Tutorials