Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të krijoni dhe përdorni nënshkrimin në Outlook?

Është e sjellshme të shtoni nënshkrimin tuaj në fund të çdo email-it kur dërgoni ose përgjigjeni. Ju nuk keni nevojë të shkruani nënshkrimin çdo herë që dërgoni ose përgjigjeni një email sepse perspektiva ju ofron një mënyrë të thjeshtë me redaktimin e nënshkrimit tuaj dhe të bëjë atë të përshtatshëm për t'u përdorur. Ju lutemi të keni një vështrim në udhëzimet e mëposhtme.

Krijoni dhe përdorni nënshkrimin në perspektivë

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Krijoni dhe përdorni nënshkrimin në perspektivë

1. click Skedar > Opcionet. Shih screenshot:

2. Në dialogun Opsionet, kliko postë > Nënshkrim. Shih screenshot:

3. Pastaj Nënshkrime dhe Letërsi dialog pop up. Në E-mail Nënshkrimi seksioni, klikoni mbi I ri button.

4. Futni një emër për këtë nënshkrim, pastaj kliko OK button.

5. Pas emëruar nënshkrimin, të shkojë në Ndrysho nënshkrimin pjesë. Shkruani informacionin tuaj të nënshkrimit në zonën bosh. Ju gjithashtu mund të shtoni Kartëvizitë, foto dhe Hyperlink në nënshkrimin tuaj. Dhe përshtatni fjalën tuaj duke përdorur mjetet e redaktimit të fjalëve. Më në fund kliko OK butonin për të mbyllur dialogun.

6. Do të kthehet në dritaren Options, pastaj kliko OK për të përfunduar tërë operacionin e krijimit.

7. Kur redaktoni emailin, nënshkrimi do të shfaqet automatikisht në zonën e redaktimit të përmbajtjes. Shih screenshot:Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.