Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të futni komentet e komenteve në mesazhin e postës elektronike në Outlook?

Në Outlook 2010, mund të futni komente në mesazhin e postës elektronike duke përdorur çelësin e shkurtoreve. Ju lutem shikoni në udhëzimet e mëposhtme.

Futni komentet e komenteve në mesazhin e postës elektronike në Outlook

Futni ose hiqni lehtë komentin në Outlook me Kutools për Outlook

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Futni komentet e komenteve në mesazhin e postës elektronike në Outlook

1. Hartoni email-in tuaj të ri duke klikuar Email i ri button.

Ose hapni një email që dëshironi të përgjigjeni, përgjigjuni të gjitha ose përpara, dhe pastaj klikoni përgjigje, Përgjigju All or Përpara për të redaktuar.

2. Theksoni (klikoni dy herë ose përzgjidhni) fjalën ose tekstin që doni të komentoni.

3. Pastaj shtypni Ctrl + Alt + M për të futur komentin. Kur të shfaqet komentimi i komenteve, shtoni komentin tuaj mbi të.

4. Nëse dëshironi të hiqni komentin, vendosni kursorin në koment dhe klikoni me të drejtë në të. Pastaj zgjidhni Fshi komentin opsionin për të hequr komentin.


Futni ose hiqni lehtë komentin në Outlook me Kutools për Outlook

Me Koment i ri dobia e Kutools për Outlook, lehtë mund të shtoni komentet në trupin e emailit në Outlook kur krijoni, përgjigjni ose përcillni mesazhe email. Ju lutem bëni si më poshtë.

1. Në dritaren e Mesazhit që po kompozoni, zgjidhni përmbajtjen që dëshironi të shtoni koment, dhe pastaj klikoni Kutools > Koment i ri. Shih screenshot:

2. Tani paraqitja e komenteve shfaqet menjëherë në trupin e emailit. Shkruani komentin tuaj në koment kuti.

Shënimet:

1. Për heqjen e një koment, ju mund të zgjidhni përmbajtjen me komentin që dëshironi të hiqni, dhe pastaj klikoni Kutools > Fshi komentin > Fshi komentin. Shih screenshot:

2. Për heqjen e të gjitha komenteve nga trupi i postës elektronike, kliko Kutools > Fshi komentin > Fshini të gjitha komentet. Shih screenshot:

3. Ky shërbim mund të zbatohet vetëm në Outlook 2010.

Nëse dëshironi të keni një gjykim të lirë për këtë shërbim, ju lutem shkoni në shkarko pa pagesë programin së pari, dhe pastaj të shkoni për të aplikuar operacionin sipas hapave të mësipërm.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Ralfheinz · 26 days ago
  Hello to all of you I am a man who offers money loans to people in urgent need and to society who are in need of funding. Contact me for all your loan application from 5,000€ to 6,000,000€. For more information, contact me by my email address: ( kolaralfheinz@gmail.com ) Whatsapp: +33756941813
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Doodal · 3 months ago
  I am really just interested in the commenting tool, but alas, doesn't appear as an option with Outlook 2016 and Office 365 ;(
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  kati maxwel · 1 years ago
  Hello, this is really informative blog! Thanks for sharing. If Are You Looking Office.com/setup Support for Instant Solution? Just Give a Call our Office.com/setup 1877-220-8885 or visit here for more support: http://www.office-comsetup.net/office-com-setup.html
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Smithd393 · 1 years ago
  Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he just bought me lunch since I found it for him smile So let me rephrase that Thank you for lunch! Whenever you have an efficient government you have a dictatorship. by Harry S Truman. geeefbfgfcefadde
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  George · 3 years ago
  Hi

  I'm using ourlook 2010.
  adding comment with this addon worked fine with my home PC but didn't work at all at work.