Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të vendosni nënshkrimin e parazgjedhur në Outlook?

Nëse keni aktivizuar nënshkrimin automatik në Outlook, nënshkrimi i parazgjedhur do të shtohet automatikisht në emailin tuaj të ri, në përgjigje ose në dërgimin e emaileve. Kështu, si mund të vendosni nënshkrimin e parazgjedhur në Outlook? Ky artikull do t'ju tregojë hapat në detaje.

Vendosni nënshkrimin e parazgjedhur në Outlook

Shtoj automatikisht tekstin, datën / kohën e tanishme në subjekt ose nënshkrimin në Outlook

Kliko për gjykim falas 60-ditore pa kufizime!
perspektiva ad auto add signature subjekti

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë bluVendosni nënshkrimin e parazgjedhur në Outlook

Për të vendosur një nënshkrim të parazgjedhur për një llogari të caktuar të postës elektronike në Outlook, ju lutem bëni si më poshtë:

1. Në postë shiko, kliko Ballina > Email i ri për të krijuar një email të ri.

2. Në dritaren e re të Mesazhit, kliko Fut > Nënshkrim > Nënshkrimet.

3. Tani kuti dialogu Nënshkrimet dhe Shkrimi. Në Zgjidhni nënshkrimin e parazgjedhur seksion:
(1) Zgjidhni llogarinë e specifikuar të postës elektronike që do të vendosni nënshkrimin e parazgjedhur për nga E-mail llogari drop down list;
(2) Zgjidh nënshkrimin e paracaktuar për të gjitha emailet e reja nga Mesazhe të reja drop down list;
(3) Zgjidhni nënshkrimin e parazgjedhur për të gjitha emailet e përgjigjeve / përcjelljes nga Përgjigje / përpara drop down list. Shih screenshot:

4. Click OK button për të mbyllur kutinë e dialogut. Dhe pastaj mbyllni email-in e ri pa kursyer.

Deri më tani, ju keni vendosur nënshkrimet e paracaktuara për llogarinë e specifikuar të postës elektronike. Nga tani e tutje, nënshkrimet e paracaktuara do të futen automatikisht kur krijohen, përgjigjen dhe dërgojnë email nga llogaria e specifikuar e postës elektronike.


shigjetë flluskë e djathtë bluArtikuj që kanë lidhjeKutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.