Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të bashkangjitni një email si një skedar i bashkëngjitur në një tjetër email në Outlook?

Nëse një e-mail me informacione të rëndësishme që ju duhet të ndani me të tjerët, mund ta bashkëngjitni atë si një skedar shtojce për t'u dërguar tek marrësit. Në të vërtetë, ju mund ta arrini shpejt me funksionin e ndërtuar në Outlook.

Bashkangjitni një email si skedar të bashkëngjitur në një email tjetër me përcjelljen si shtojcë

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Bashkangjitni një email si skedar të bashkëngjitur në një email tjetër me përcjelljen si shtojcë

Funksioni Forward as Attachment i Outlook mund t'ju ndihmojë që të bashkëngjitni menjëherë një email si skedar të bashkëngjitur në një email të ri. Ju lutem bëni si më poshtë.

1. Zgjidh një email që do të bashkëngjitni si skedar në një email të ri, pastaj kliko Ballina > më shumë > Forward as Attachment. Shih screenshot:

2. Pastaj një email është krijuar me email të zgjedhur bashkëngjitur në Bashkangjitur fushë si më poshtë screenshot. Ju lutemi ndryshoni subjektin e emailit, zgjidhni marrësit, shkruani trupin e emailit dhe pastaj dërgojeni.


Artikujt Related:Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.