Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Excel 19.00 HOT

300 + karakteristika të fuqishme që duhet të keni në Excel

Kutools-per-Excel

Kutools për Excel është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga kryerja e operacioneve që konsumojnë kohë në Excel, të tilla si kombinimi i fletëve shpejt, bashkimi i qelizave pa humbur të dhëna, ngjitja në qelizat e dukshme, qelizat e numërimit me ngjyra dhe kështu me radhë. 300 + funksione të fuqishme për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Zyra Tab 13.10HOT

Shtimi i Ndërfaqes së Tabbed për Office

Tab Zyra

Ai mundëson shfletimin, redaktimin dhe menaxhimin me skeda të aplikacioneve të Microsoft Office. Ju mund të hapni dokumente / skedarë të shumtë në një dritare të vetme me tabela, të tilla si përdorimi i shfletuesit IE 8 / 9 / 10, Firefox dhe Google Chrome. Është kompatibil me Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 ose Office 365. Demonstrim

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Kutools për Outlook 10.00I RI

100 + Karakteristika të fuqishme për Outlook

Kutools-per-Outlook

Kutools për Outlook është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga operacionet që kërkojnë kohë që shumicën e përdoruesve të Outlook-it duhet të kryejnë çdo ditë! Mund të kurseni kohë duke përdorur Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Kutools për Word 9.00I RI

100 + karakteristika të fuqishme për Word

Kutools-për-fjalë

Kutools për Word është një shtojcë e fuqishme që ju çliron nga operacionet që kërkojnë kohë që shumica e përdoruesve të Fjalës duhet të kryejnë çdo ditë! Mund të kurseni kohë duke përdorur Microsoft Word / Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 ose Office 365!

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Menu klasike për zyrën

Sjellja e Menus tuaj të Famshëm

Rivendos pamjen dhe menunë e vjetër të Office 2003 në Microsoft Office 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 ose Office 365. Mos humbni kohë në gjetjen e komandave në shiritin e ri. Lehtë për t'u vendosur në të gjithë kompjuterët në ndërmarrje dhe organizata.

Lexo më shumë Shkarko Blej tani

Office Tab 9.10: Ndërfaqja e papërshtatshme e Office Interface

shigjetë flluskë e djathtë bluPërditësimi i Office Tab 9.10:

Shtoni opsionin e gjuhës në Office Tab Center për përdoruesin që të ndryshojë gjuhën e ndërfaqes së softuerit. Ekzistojnë gjuhë të shumëfishta. Nëse nuk e shihni gjuhën tuaj në listën e gjuhëve, mund të zgjidhni të përshtatni gjuhën duke përkthyer gjuhën në gjuhën tuaj. Ju lutemi lexoni më shumë informacion rreth Licenca e Lirë për Na Ndihmuar Translate Programin tonë.

Është plotësisht kompatibil me Microsoft Office 2003, 2007 dhe 2010 (32 / 64) në OS Windows 8 (32 / 64).

Zyra-tab-language

Fix disa bugs të vogla në këtë version të ri.

shigjetë flluskë e djathtë bluPërditësimi i Office Tab 9.00:

Shto "Përdorimi i shkronjave të theksuara për të treguar tab aktuale"Në vendosjen e qendrës. Përdoruesi mund të vendosë të përdorë font të guximshëm në emrin e dokumentit aktual ose jo.

bold-font-opsion

Në versionin e ri, Office Tab mbështet për të eksportuar ose importuar artikujt e preferuar. Ju mund të eksportoni artikujt e preferuar me ose pa eksportimin e skedarëve për t'u përdorur në një kompjuter tjetër me të njëjtën strukturë të ruajtjes së skedarëve.

backup-favorites

backup-favorites-1

backup-favorites-2

Në versionin e ri, ju mund të eksportoni ose importoni cilësimet e Office Tab në Office Center Tab. Kur ju duhet të zhvendosni Office Tab nga një kompjuter në tjetrin, ju nuk duhet të konfiguroni më të njëjtat parametra të softuerit në kompjuterin e ri me këtë veçori. Ju lutemi eksportoni cilësimet në Office Tab Center para se të çinstaloni softuerin nga kompjuteri.

backup-settings

backup-settings-1

Në versionin e ri, mund të përdorni ngjyrën në skeda për të treguar skedarë të ndryshëm ndërsa keni shumë skedarë të hapur me tab në aplikacionin e Zyrës.

Klikoni me të djathtën në skedën për të zgjedhur Color Tab si më poshtë:

tab-color-1

tab-color

Fix disa bugs të vogla në këtë version të ri.

Nëse dëshironi të na jepni një koment për mënyrën se si ne mund të përmirësojmë softuerin ose të përmirësojmë softuerin, mos hezitoni të dërgoni email tek: sales@extendoffice.com.

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

Feature Tutorials