Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejtë të hapur që përmban dosje ose dosje të punës në Excel

Kur i hapim librat e punës nga "e fundit" në pamjen e backstage të Excel-it shpesh, mund të harrojmë rrugën e kursimit të punës, megjithatë, Excel nuk mbështet për të hapur dosjen që përmban një libër pune me një klikim. Dosja e Hapur Përmban dobia e Kutools për Excel do të hapë lehtësisht dosjen që përmban librin aktual të punës dhe zgjidhni këtë libër pune.

Shpejt hapni dosjen ose dosjen e manualit aktual të punës


Kliko Kutools Më shumë >> manual >> Dosja e Hapur Përmban. Shih screenshot:

shtënë e hapur përmban folder01


Shpejt hapni dosjen ose dosjen e manualit aktual të punës

1. Ju lutemi të aktivizoni një libër pune që dëshironi të hapni dosjen e saj dhe përzgjidheni në dosje dhe pastaj aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools Më shumë > manual > Dosja e Hapur Përmban.

2. Dosja që përmban librin aktual të punës do të hapet në dritaren e dritares dhe kjo fletore e punës është përzgjedhur. Shih screenshot:

goditja-hapur-përmbajnë-folder2

shënim: Ky shërbim nuk do të zbatohet në një libër pune të ruajtur asnjëherë.


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.