Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Lehtë dhe shpejt shtypni faqen e parë të çdo pune në Excel

Nëse keni fletë pune të shumta në librin tuaj të punës, dhe në disa raste, vetëm doni të printoni faqet e para të çdo pune në librin e punës, mund të printoni faqet e para të çdo fletë pune një nga një, por nëse keni Kutools për Excel instaluar, mund të shtypni lehtë të gjitha faqet e para të secilës fletë me vetëm disa klikime duke aplikuar atë Printo faqen e parë të secilës fletë pune utility.


Kliko Kutools Më shumë >> Shtypi >> Printo faqen e parë të secilës fletë pune. Shih screenshot:

shtënë shtypni faqen e parë 1


Përdorim

Aplikimi Printo faqen e parë të secilës fletë pune e Kutools për Excel është kursim kohë për Excel duke punuar.

Aktivizoni librin e punës që dëshironi të printoni faqen e parë të çdo fletë pune dhe pastaj klikoni Kutools Më shumë > Shtypi > Printo faqen e parë të secilës fletë pune. Shih screenshot:

shtënë shtypni faqen e parë 1

Pastaj të gjitha faqet e para të secilës fletë pune në librin e punës aktive do të shtypen në të njëjtën kohë.


Demo: Easily and quickly print faqe e parë e çdo pune në Excel

Kutools për Excel: me më shumë se shtojca të dobishme të 200 Excel, të lirë të provohen pa asnjë kufizim në ditët e 60. Shkarko dhe gjykim falas tani!


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.