Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Easily print faqet në mënyrë të kundërt në Excel

Kur shtypni një pune, normalisht printon nga faqja e parë në atë të fundit. por Kutools për Excel'S Shtypni faqet në Rendit të Reverse mund të ndryshojë rendin e printimit dhe të shtypë fletën aktive nga faqja e fundit në atë të parë me vetëm një klik në Excel.

Një klik për të shtypur faqet në mënyrë të kundërt në Excel

Mjetet e produktivitetit të Excel

Tab Zyra: Sillni skeda të fuqishme në Office (përfshini Excel), ashtu si Chrome, Safari, Firefox dhe Internet Explorer. Ruajeni gjysmën e kohës dhe reduktoni mijëra klikime të miut për ju. 30-ditë pa gjyq të lirë

Kutools për Excel: Save 70% të kohës tuaj dhe zgjidh 80% Probleme Excel për ju. 300 + veçori të përparuara të dizajnuara për skenarin e punës 1500 +, e bëjnë Excel-in shumë lehtë dhe rrisin produktivitetin menjëherë. 60-ditë pa gjyq të lirë


Kliko Kutools Më shumë > Shtypi > Shtypni faqet në Rendit të Reverse, shihni screenshot:

shtënë shtypur në mënyrë të kundërt 001


Një klik për të shtypur faqet në mënyrë të kundërt në Excel

Ky shërbim mund të shtypë të gjitha faqet e fletës së punës aktive në mënyrë të prapambetur me vetëm një klik në Excel.

Kliko Kutools Më shumë> Shtypi > Shtypni faqet në Rendit të Reverse, dhe pastaj të gjitha faqet në fletët e punës aktive shtypen nga faqja e fundit në të parën menjëherë.


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.