Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt tregoni të gjitha fletët e punës të fshehura me një klik në Excel

Në të vërtetë është mjaft e thjeshtë për të fshehur fletë pune të shumta në Excel. Mbajeni pak Ctrl kyç për të zgjedhur fletët e punës të shumta që dëshironi të fshini dhe klikoni me të djathtën në skedën e fletës për të zgjedhur Fsheh mundësi për të fshehur të gjitha fletët e zgjedhura. Po në qoftë se doni të tregoni të gjitha fletët e punës të fshehura?

Excel nuk mbështet me një mundësi për të treguar sa më shpejt të gjithë fletët e punës të fshehura. Mund të keni nevojë të zbuloni veçmas fletët e fshehura. Kur ka dhjetëra fletë pune të fshehura, operacione të tilla që klikojnë dhe përzgjedhin në mënyrë të përsëritur janë kohë. Shërbimi Zbuloni të gjitha fletët e fshehura in Kutools për Excel ju mundëson që menjëherë të zbuloni të gjitha fletët e punës të fshehura me vetëm një klik!

Zbuloni të gjitha demo fshehur fletët


Kliko Kutools >> Trego / Fshih >> Zbuloni të gjitha fletët e fshehura. Shih screenshot:

xhiruar të zbulojë të gjitha fletët 01


Përdorim:

1. Hapni librin e punës që përmban disa fletë pune të fshehura.

2. Aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools > Trego / Fshih > Zbuloni të gjitha fletët e fshehura, dhe të gjitha fletët e fshehura do të shfaqen. Shih screenshots:

shot-Unhide-gjitha-sheets2 shigjetë-big

Këshillë:

Nëse dëshironi një mënyrë më fleksibël për të treguar ose fshehur një pako të librave dhe fletëve të punës, për shembull, duke treguar fletë pune të shumta të veçanta në vend që të tregoni të gjitha ato, atëherë mund të përdorni veglën e përparuar Hide / Unhide Workbooks dhe Sheets in Kutools për Excel.


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.