Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shqyrtoni menjëherë fletët e punës / fletët e shumëfishta në të njëjtën kohë

Duke supozuar se ekziston një libër pune me fletë pune të shumëfishta të mbrojtur dhe doni të shpejt të zhdukni ato fletë pune, si mund të zhdukni fletët e shumta duke përdorur fjalëkalimin në Excel? Kutools për Excel'S Pastro mbrojtjen e punës programi mund të heqë shpejt fletët e punës së shumëfishta me një fjalëkalim në të njëjtën kohë.


Kliko Kutools Më shumë >> Pastro mbrojtjen e punës. Shih screenshots:

xhiruar fletët e mbrojtjes 1 shigjetë-big

shtënë-pa mbrojtur-multiple-sheets2

shënim: Fletët e mbrojtura / fletët e mbrojtura do
të shfaqet në një listë në Pastro mbrojtjen e punës
kuti dialogu.


Perdorimi:

1. Ju lutemi kontrolloni fletët e punës të cilat ju doni të shmangni mbrojtjen në listë dhe pastaj klikoni OK. Do të hapet një dritare për ju që të shkruani fjalëkalimin. Shih screenshot:

shtënë-pa mbrojtur-multiple-sheets3

2. Pas shtypni fjalëkalimin dhe klik OK. Do të hapet një dritare për të treguar se sa fletë pune janë të pambrojtur dhe sa fletë pune nuk mund të jenë të pambrojtur nga ky fjalëkalim. Shih screenshot:

shtënë-pa mbrojtur-multiple-sheets4


Shënim:

Nëse fletët / fletët e punës nuk mbrohen me të njëjtin fjalëkalim, ato nuk do të jenë të pambrojtura.


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.