Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt fshini të gjitha emailet nga një dërgues menjëherë në Outlook

Dosjet e Outlook do të jenë të kapura nëse vazhdojnë të marrin email por ju nuk fshini rregullisht email-et që nuk keni nevojë për ndonjë kërkesë tjetër nga dosja. A doni të pastroni dosjet tuaja të Outlook-it të merrni me një mënyrë efikase? me Kutools për Outlook's Delete nga Dërguesi shërbimeve, ju lehtë mund të fshini edhe mijëra email nga një dërgues specifik në të njëjtën kohë në Outlook.

Shpejt fshini të gjitha emailet nga një dërgues menjëherë në Outlook

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Shpejt fshini të gjitha emailet nga një dërgues menjëherë në Outlook

Kutools për Outlook's Delete nga Dërguesi shërbimeve mund t'ju ndihmojnë shpejt të fshini të gjitha emailet nga një dërgues specifik në të njëjtën kohë. Ju mund ta bëni këtë me sa vijon.

Kutools për Outlook: Me më shumë se shtesat shtesë të përdorshme të 20 Outlook, mund të provoni pa asnjë kufizim në ditët e 45. Lexo më shumë Trial i Lire Tani

Hap 1. Zgjidh emailin që dëshironi të fshini të gjitha emailet nga ky dërgues i veçantë.

Hap 2. Pastaj ju lutemi të aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools > Aktual > Nga dërguesi. Shih screenshot:

Hap 3. Në Nga dërguesi kutinë e dialogut, ju duhet të:

Hiq drejtpërdrejt të gjitha emailet nga një dërgues në të njëjtën kohë

1. Ju lutemi klikoni të gjithë butonin në pjesën e majtë nën Kushtet e filtrimit. Pastaj mund të shihni të gjitha emailet nga dërguesi i emailit që keni specifikuar në hapin 1 janë të shënuara në kutinë e dialogut.

2. Tani kliko Fshij button për të filluar fshirjen e postës elektronike. Shih screenshot:

shtënë fshihet nga dërguesi 2

Fshini të gjitha emailet nga një dërgues menjëherë në një sferë të caktuar data

1. Në Nga dërguesi kutinë e dialogut, zgjidhni Periudhën kohore kuti në shiritin e majtë nën Kushtet e filtrimit. Shih screenshot:

2. Për të zgjedhur intervalin e datës, kliko butonin në Filloni: fushë, dhe pastaj zgjidhni datën e caktuar të fillimit nga kalendari i përhershëm. Ju mund të specifikoni një datë përfundimi me të njëjtën mënyrë. Shih screenshot:

3. Pas përfundimit të zgjedhjes së intervalit të datave, mund të shihni të gjitha emailet nga dërguesi në rangun e datave janë të shënuara në kutinë e dialogut, ju lutemi klikoni Fshij button për të fshirë të gjitha emailet e zgjedhura.

Hap 4. Tani, prisni derisa të hapet një kuti dialogu për t'ju treguar se sa email janë fshirë. Dhe pastaj kliko OK button. Shih screenshot:

Atëherë Nga dërguesi kutia e dialogut do të mbyllet automatikisht pas klikimit OK button.

Shënimet:

1. By default, mailet e listuara janë të gjitha të zgjedhura, ju mund të klikoni në I anasjellë butonin për të çaktivizuar ato. Ose kliko Kontrollo gjithë button për t'i përzgjedhur të gjitha në të njëjtën kohë.

2. Ju gjithashtu mund të zgjidhni manualisht email-et duke kontrolluar kutitë në kutinë e dialogut.

3. Ky mjet aplikohet vetëm në dosjen aktuale të përzgjedhur, duke përjashtuar nën-dosjet e tij.


Demo: fshini të gjitha emailet nga një dërgues në Outlook

Bakshish: Në këtë Video, Kutools tab është shtuar nga Kutools për Outlook. Nëse keni nevojë për të, ju lutem klikoni këtu të kesh një gjyq falas falas 60 pa kufizim!Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  admin-jay · 4 years ago
  Hello, please try to contact me at jaychivo@extendoffice.com.

  :-)

  We welcome all questions, feedback and bug reports. If you're having an issue, we usually need the following information:
  A brief description of the issue and how it can be replicated (if applicable).
  Your Operating system (Windows 8, Windows 7, etc) and the version information of your Microsoft Office.
  Screenshots that illustrate the problem
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Rich Knapp · 4 years ago
  Trying to delete emails by sender but cannot get any to populate in window. Have selected both "all" and by date. Nothing ever happens