Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Mbyllni shpejt dritaret e dokumentit përveç dokumentit aktual në Word

Duke supozuar që të hapni dokumentet 10 në Word, por dëshironi të punoni me vetëm një dokument në Word duke mbyllur të gjitha dokumentet e tjera. Për të mbyllur dritaren e dokumenteve të tjera përveç dokumentit aktual, zakonisht ne duhet t'i mbyllim të gjitha ato dokumente një nga një me dorë. Por me Mbyll dritaret e tjera of Kutools për Fjalën, shpejt mund të mbyllni të gjitha dritaret e tjera të dokumentit përveç dokumentit aktual me një klikim.

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Ndërmarrje > Mbyll dritaret e tjera. Shih screenshot:


shigjetë flluskë e djathtë blu Mbyllni të gjitha dritaret e dokumentit përveç dokumentit aktual në Word

Nëse dëshironi të mbyllni menjëherë të gjitha dokumentet e tjera në Word përveç dokumentit aktual, ju lutemi, aplikoni këtë softuer duke klikuar Ndërmarrje > Mbyll dritaret e tjera.


shigjetë flluskë e djathtë bluFunksionet e ngjashme


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.