Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt kopjoni dhe ngjitni të gjitha hyperlinks ose adresat në Word

Nëse dëshironi të kopjoni të gjitha hyperlinks që vendosen në vargjet e ndërprera në një dokument Word, ju duhet të zgjidhni ato një nga një dhe pastaj kopjoni. Megjithatë, nëse keni Kutools për Fjalën - një mjet i dobishëm shtesë në Word, i tij Kopjo Hyperlink shërbimeve mund t'ju ndihmojnë të kopjoni të gjitha hyperlinks ose vetëm adresat e hyperlink në clipboard në të njëjtën kohë, dhe pastaj paste ato kudo që keni nevojë.


Aplikoni Copy Hyperlink duke klikuar Kutools Plus> Copy Hyperlink.
shtënë hyperlinks copy 1

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Kopjoni dhe ngjisni të gjitha hyperlinks ose adresat

1. Aktivizo dokumentin që dëshironi të kopjoni lidhjet e tij, kliko Kutools Më shumë > Kopjo Hyperlink.
shtënë hyperlinks copy 2

2. Pastaj në popping Kopjoni të gjitha hyperlinks për të kontrolluar kontrollin e kujtesës Hyperlink or Adresa Hyperlink opsion si ju nevojitet.
shtënë hyperlinks copy 3

3. click Ok, pastaj zgjidhni vendndodhjen që dëshironi të vendosni hyperlinkun e kopjuar dhe shtypni Ctrl + V për të ngjitur ato.
shtënë hyperlinks copy 4Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.