Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Futni shpejt ose futni fotografi nga skaneri ose kamera në dokument në Word

La Nga Skaneri ose Kamera opsioni nuk është i disponueshëm në ndërfaqen Ribbon në Word. Nuk është e lehtë për të futur fotot nga skaneri ose kamera në dokument në Word. Por me Kutools për Fjalën's Nga Skaneri ose Kamera shërbimeve, shpejt mund të importoni ose futur fotot nga skaneri ose kamera në dokument në Word. (Zbatoni vetëm në Word 2007 dhe 2010.)

Importoje ose futur fotografi nga skaneri ose kamera në dokument

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > më shumë > Nga Skaneri ose Kamera. Shih screenshots:

shtënë nga skaneri 1

shigjetë flluskë e djathtë blu Importoje ose futur fotografi nga skaneri ose kamera në dokument

Nëse dëshironi të importoni shpejt ose të futni foto ose imazhe nga skaneri ose aparati i kamerës në dokument në Word, shpejt mund të kryeni atë si më poshtë:

  1. Vendosni kursorin në vendin ku dëshironi të futni një imazh nga skaneri ose kamera në dokument;
  2. Ju lutemi të aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools > më shumë > Nga Skaneri ose Kamera, dhe Futni Foto nga Skaneri ose Kamera shfaqet kuti dialogu;
  3. Zgjidhni një pajisje që dëshironi të importoni fotot nga poshtë pajisje dhe pastaj vendosni zgjidhje;
  4. Kliko Fut button për të filluar futjen. Shih screenshot:

Shënime: Nëse dëshironi të personalizoni cilësimet e imazheve nga pajisja juaj e skanimit, si zgjidhni Burimin e letrës dhe stilin e skanuar të skanuar, rregulloni cilësinë e figurës së skanuar dhe kështu me radhë, klikoni Personalizo Fut opsion.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • To post as a guest, your comment is unpublished.
    greg · 1 years ago
    any plans of updating this scanning tool for 2013 and 2016?