Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Futni ose importoni fotografi ose imazhe të shumta në të njëjtën kohë për të dokumentuar në Word

Nëse doni të futni ose importoni me shpejtësi fotografi ose imazhe të shumta në të njëjtën kohë në dokumentin Word, Kutools për Word Fut shumë imazhe shërbimi mund të shpejt të futur fotografi ose fotografi të shumta në të njëjtën kohë për të dokumentuar.

Futni ose importoni foto ose imazhe të shumta në të njëjtën kohë në dokumentin Word

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Fut shumë imazhe. Shih screenshot:

xhiruar imazhin 1


shigjetë flluskë e djathtë blu Futni ose importoni foto ose imazhe të shumta në të njëjtën kohë në dokumentin Word

Duke supozuar që doni të futni fotografi të shumta në të njëjtën kohë në dokumentin Word, shpejt mund të kryeni atë si më poshtë:

1. Ju lutemi të hapni dokumentin që dëshironi të futni fotografi të shumta ose fotografi, dhe pastaj aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools > Fut shumë imazhe.

2. Ju lutemi specifikoni cilësimet në Fut fotot kuti dialogu. Shih screenshot:

A : Ju mund ta përdorni këtë buton për të shtuar ose futur skedarë të shumëfishtë në të njëjtën kohë në Fut fotot kuti dialogu.

B: Ky buton mund të shtojë shpejt ose të futë të gjitha fotot ose fotot nga një dosje në Fut fotot kuti dialogu.

C: Mund të përdorni butonin Remove për të nxjerrë një pamje specifike nga kutia e dialogut Insert Pictures ose duke përdorur Leviz butonin ose Leviz poshte button për të rregulluar renditjen e fotografive para futjes në dokument.

D : Ju lutem klikoni Fut butonin për të futur me shpejtësi fotot. Bakshish: Ju gjithashtu mund të zgjidhni të futni secilën rrugë të skedarit të imazhit si titull imazhi.

3. Pas klikimit Fut button, do t'i shihni të gjitha fotot ose fotot në dokumentin tuaj siç tregohet në foton më poshtë.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.