Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt bashkoni ose kombinoni dokumente të shumëfishta në një dokument në Word

Nuk ka asnjë mundësi për të kombinuar ose bashkuar shumë dokumente të shumta në një dokument në Word. Kutool për Fjalën'S Shkrihet dokumentet e shërbimeve mund të bashkojnë ose kombinojnë shumë dokumente të shumëfishta në një dokument në Word.

Bashkoni ose kombinoni dokumente të shumëfishta në një dokument në Word

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Kliko Kutools Më shumë > Shkrihet. Shih screenshots:


Bashkoni ose kombinoni dokumente të shumëfishta në një dokument në Word

Nëse doni të bashkoni ose kombinoni dokumente të shumëfishta në një dokument, shpejt mund të kryeni atë si më poshtë:

1. Ju lutemi të hapni aplikacionin tuaj Microsoft Word me një dokument të ri bosh dhe pastaj aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools Më shumë > Shkrihet. Bakshish: Nëse nuk ka dokument të hapur në Microsoft Word, ju nuk mund të aplikoni veçoritë ose shërbimet e Kutools për Word.

2. Ju lutemi specifikoni parametrat në Bashkoni dokumentet kuti dialogu.

A: Ju mund të përdorni Shto Files button për të shtuar dokumente të shumta që dëshironi të kombinoni ose bashkoni në Bashkoni dokumentet kuti dialogu.

B: Shto Folder button do të shtojë të gjitha dokumentet e një dosje në kutinë e dialogut Bashkimet e Dokumenteve.

C: Nëse dëshironi të hiqni dokument specifik nga Bashkoni dokumentet kutinë e dialogut, zgjidheni dokumentin dhe pastaj klikoni Heq button. Ju gjithashtu mund të përdorni Leviz or Leviz poshte butonin për të korrigjuar rendin e dokumentit për shkrirjen.

D: Ju mund të zgjidhni për të futur break faqe, break seksion ose pa ndërprerje midis dokumenteve. Gjithashtu mund të përpiqeni të futni shtegun e skedarit të secilit dokument për të treguar burimin e përmbajtjes në dokumentin përfundimtar.

E: Klikoni Shkrihet button për të filluar bashkimin.

3. click Shkrihet butonin për bashkimin e dokumenteve. Të gjitha dokumentet do të shkrihen në një dokument të ri siç tregohet në screenshotin e mëposhtëm.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  MUZAHID · 1 months ago
  hi its working but with discrepancy of page adjustments.

  need to adjust page settings
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Paul Bennington · 1 years ago
  I can't get it to work for rtf files - files selected are not loaded
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Tad Amore · 1 years ago
  Hello, I am testing your software, and if we can make this work, we would end up buying a lot of seats. We need to merge Word documents together retaining the formatting. This is not working? When I merge two documents together the headers are removed pages are skipped?