Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt hiqni të gjitha shënimet nga dokumenti në Word

Është e lehtë të hiqet një shënim me fshirjen e shënimit referues përkatës të shënimit në një dokument në dokument. Megjithatë, detyra duket e vështirë kur ne kemi nevojë për të hequr shumë fusnota për një dokument të gjatë. Kutools për Fjalën's Hiqe shënimet programi është në gjendje të grumbullojë largimin e të gjitha shënimet nga një përzgjedhje ose tërë dokumentin shpejt.

Hiqni të gjitha shënimet nga tërë dokumenti

Hiqni të gjitha shënimet nga një pjesë e dokumentit

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools> Heq > Hiqe shënimet. Shikoni pamjen e ekranit:

shtënë fshij shënimin 1


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiqni të gjitha shënimet nga tërë dokumenti

Duke supozuar që doni të hiqni të gjitha shënimet nga dokumentacioni i tërë, mund të aplikoni softuerin duke klikuar Kutools > Heq > Hiqe shënimet dhe pastaj kliko po. Të gjitha shënimet në fund të faqes do të hiqen nga i gjithë dokumenti.

Të gjitha shënimet në tërë dokumentin janë hequr.


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiqni të gjitha shënimet nga një pjesë e dokumentit

Nëse dëshironi thjesht të hiqni të gjitha shënimet nga një pjesë e dokumentit, duhet të zgjidhni një pjesë të dokumentit së pari dhe pastaj të aplikoni programin duke klikuar Kutools > Heq > Hiqe shënimet. Të gjitha shënimet në përzgjedhjen do të hiqen.

Të gjitha shënimet në përzgjedhjen janë hequr.

shigjetë flluskë e djathtë blu Funksionet e ngjashme


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.