Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt hiqni të gjitha kornizat dhe mbani tekstin nga dokumenti në Word

Nëse dëshironi të hiqni të gjitha kornizat dhe të mbani tekstin nga dokumenti i fjalëve, si mund të hiqni menjëherë të gjitha kuadrat dhe të mbani tekstin në dokumentin tuaj? Kutool për Fjalën's Hiq korniza do t'ju ndihmojë të hiqni të gjitha kornizat dhe të mbani tekstin nga një pjesë ose të gjithë dokumentin.

Hiqni të gjitha kornizat dhe mbani tekstin në tërë dokumentin

Hiqni të gjitha kornizat dhe mbani tekstin në një pjesë të dokumentit

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools >> më shumë >> Frame >> Hiq korniza. Shih screenshot:

shtënë hequr korniza 01


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiqni të gjitha kornizat dhe mbani tekstin në tërë dokumentin

Nëse dëshironi të hiqni të gjitha kornizat dhe të mbani tekstin në tërë dokumentin, shpejt mund të kryeni atë si më poshtë:

1. Hapni dokumentin që dëshironi të hiqni të gjitha kornizat dhe mbajeni tekstin, dhe pastaj aplikoni këtë uitlity duke klikuar Kutools >> më shumë >> Kornizë >> Hiq korniza.

2. click po button, do të heqë të gjitha kornizat dhe do të mbajë tekstin në dokumentin e fjalës siç tregohet në foton më poshtë.


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiqni të gjitha kornizat dhe mbani tekstin në një pjesë të dokumentit

Nëse doni të hiqni të gjitha kornizat dhe të mbani tekstin në një pjesë të dokumentit, shpejt mund të kryeni atë si më poshtë:

1. Hapni dokumentin dhe përzgjidhni një pjesë të dokumentit që dëshironi të hiqni të gjitha kornizat dhe mbajeni tekstin e parë, dhe pastaj aplikoni këtë uitlity duke klikuar Kutools >> më shumë >> Kornizë >> Hiq korniza.

2. click po button, do të heqë të gjitha kornizat dhe do të mbajë tekstin në dokumentin e fjalës siç tregohet në foton më poshtë.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.