Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Hiqni menjëherë linjat horizontale në kokë të një dokumenti të Word

Nëse keni krijuar një kokë me vija horizontale në një dokument, nuk ka funksion të ndërtuar në Word, mund t'ju ndihmojë të hiqni linjat. Por me Linjave të Zërit të Qartë dobia e Kutools për Fjalën, mund të hiqni me lehtësi të gjitha linjat horizontale nga header i dokumentit aktual dhe mbani vetëm përmbajtjen e kokës me disa klikime.

Hiq linjat horizontale në kokën e një dokumenti të Word-it

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Hiq linjat horizontale në kokën e një dokumenti të Word-it

Ju lutemi bëni si më poshtë për të hequr linjat horizontale në kokën e një dokumenti.

1. Hapni dokumentin e Fjalës që dëshironi të hiqni linjat horizontale në kokë, pastaj klikoni Kutools > Heq > Linjave të Zërit të Qartë. Shih screenshot:

2. Në hapje Kutools për Fjalën dialog, kliko po për të filluar heqjen e linjave të kokës.

3. Pastaj një tjetër Kutools për Fjalën dialog pops up për t'ju informuar për heqjen e suksesshme, klikoni OK për ta mbyllur atë.

Tani, të gjitha linjat horizontale largohen nga koka e dokumentit aktual, siç tregohet në ekranin e mëposhtëm.


Demo: Lehtë zgjidhni të gjitha tabelat në Word me Kutools për Word

Kutools për Fjalën përfshin më shumë se veçoritë dhe mjetet e fuqishme të 100 për Microsoft Word. Falas për të provuar pa asnjë kufizim në ditët e 30. Shkarko gjyqin falas tani!Kutools për Fjalën

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Word 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019

shtënë-kutools-700-225-kte

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.