Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt hiqni të gjitha të dhënat e fshehura ose tekstin nga dokumenti në Word

Për të fshehur tekstin në Word është e dobishme kur duhet të printoni dy versione të ndryshme të një dokumenti. Ju mund të caktoni me shpejtësi formatin e fshehur tek ato tekste që nuk dëshironi të printoni, por nuk dëshironi të ruani dy kopje të tij. Po, duhet të ketë shumë qëllime për përdorimin e formatit të fshehtë të tekstit në Word. Megjithatë, shpërndarja e një dokumenti pa hequr të dhënat e fshehura ose teksti që përmban të dhëna konfidenciale ose të ndjeshme është shumë rrezik në formë elektronike. Kutools për Fjalën's Hiq tekstin e fshehur shërbimeve mund t'ju ndihmojnë të hiqni të gjitha të dhënat e fshehura ose tekste në tërësi ose përzgjedhjen e dokumentit të Fjalës për të mbrojtur dokumentin tuaj të sigurt.

Hiq të gjitha të dhënat e fshehura ose tekstit nga i tërë dokumenti

Hiq të gjitha të dhënat e fshehura ose tekstit nga një pjesë e dokumentit

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Heq > Hiq tekstin e fshehur. Shikoni pamjen e ekranit:

shtënë hequr tekstin e fshehur 01


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiq të gjitha të dhënat e fshehura ose tekstit nga i tërë dokumenti

Ju lutemi të hapni dokumentin që përmban të dhëna të fshehura ose tekst që dëshironi të hiqni, aplikoni softuerin duke klikuar Kutools > Heq > Hiq tekstin e fshehur dhe pastaj kliko po. Bakshish: mund t'i tregoni të dhënat e fshehura ose tekstin në dokumentin tuaj duke klikuar Skedar > Opcionet > Shfaq > ju lutem kontrolloni Teksti i fshehur in Gjithmonë tregoni këto shenja formatimi në ekran seksioni. Gjithashtu mund të shkoni për të aktivizuar dhe çaktivizuar tekstin e fshehur duke përdorur Kutolinët për Fjalën Display Settings utility.

Të gjitha të dhënat e fshehura ose teksti në tërë dokumentin janë hequr.


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiq të gjitha të dhënat e fshehura ose tekstit nga një pjesë e dokumentit

Nëse vetëm duhet të hiqni të gjithë tekstin e fshehur nga një pjesë e dokumentit, fillimisht përzgjidhni një pjesë të dokumentit dhe pastaj aplikoni programin duke klikuar Kutools > Heq > Hiq tekstin e fshehur dhe klikoni po për të hequr të gjithë tekstin e fshehur nga përzgjedhja juaj. Bakshish: mund t'i tregoni të dhënat e fshehura ose tekstin në dokumentin tuaj duke klikuar Skedar > Opcionet > Shfaq > ju lutem kontrolloni Teksti i fshehur in Gjithmonë tregoni këto shenja formatimi në ekran seksioni. Gjithashtu mund të shkoni për të aktivizuar dhe çaktivizuar tekstin e fshehur duke përdorur Kutolinët për Fjalën Display Settings utility.

Të gjitha të dhënat e fshehura ose teksti në përzgjedhje janë hequr.


shigjetë flluskë e djathtë blu Funksionet e ngjashme


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.