Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt hiqni të gjitha komentet nga një pjesë e dokumentit në fjalë

Shtimi i komenteve në një dokument mund të jetë shumë i dobishëm kur ndani me të tjerët. Megjithatë, nganjëherë ne duhet t'i heqim të gjitha këto komente. Po, shpejt mund të heqim qafe të gjitha komentet, por si mund t'i heqim të gjitha komentet nga përzgjedhja e një dokumenti fjalë? Kutool për Fjalën'S Hiq komentet shërbimeve mund të heqë të gjitha komentet krejtësisht nga të gjithë ose përzgjedhjet e dokumentit aktual me një klik.

Një klik për të hequr të gjitha komentet vetëm nga përzgjedhja në Word

Një klik për të hequr të gjitha komentet nga i tërë dokumenti në Word


shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Heq > Hiq komentet. Shih screenshot:

shtënë hequr të gjitha komentet 01


shigjetë flluskë e djathtë blu Një klik për të hequr të gjitha komentet vetëm nga përzgjedhja në fjalë

Nëse ka shumë komente në dokumentin tuaj, thjesht dëshironi të fshini të gjitha komentet nga një pjesë e dokumentit. Ju mund të pyesin se si të fshini të gjitha komentet nga përzgjedhja. Tani mund ta bëni atë si më poshtë:

1. Përzgjidhni pjesën e dokumentit që përmban komentet që dëshironi të fshini dhe ju lutemi aplikoni programin duke klikuar Kutools > Heq > Hiq komentet.

2. Të gjitha komentet do të hiqen nga përzgjedhja, siç shihet në ekranin e mëposhtëm:

shot-Remove-gjitha-comments-2
shot-shigjetë
shot-Remove-gjitha-comments-3

Të gjitha komentet në përzgjedhje janë hequr.


shigjetë flluskë e djathtë blu Një klik për të hequr të gjitha komentet nga i tërë dokumenti në Word

Nëse dëshironi të hiqni të gjitha komentet nga i gjithë dokumenti, mund të kryeni atë si më poshtë:

1. Ju lutemi të apple utility duke klikuar Kutools > Heq > Hiq komentet.

2. click po, dhe të gjitha komentet në tërësi do të hiqen, siç tregohet në ekranin e mëposhtëm:

shot-hequr-gjitha-comments
shot-shigjetë
shot-Remove-gjitha-comments-1

Të gjitha komentet në të gjithë dokumentin janë hequr.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.