Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt rivendosni ose rifreskoni dokumentin aktual deri në kohën e fundit që ruani në Word

Ndonjëherë ne mund të na duhet të prishim të gjitha ndryshimet dhe dëshirojmë që shpejt ta rivendosim apo ta rimëkëmbim dokumentin në kohën e fundit që ruani në Word. Zakonisht mund të përpiqeni të rivendosni dokumentin për herë të fundit kur ruani me shtypur butonin Undo për shumë herë, ose mbyllni dokumentin aktual pa e ruajtur dhe rihapur atë përsëri. Kutools për Fjalën's Ringarkoj shërbimi do të na ndihmojë në mënyrë të përshtatshme dhe shpejt të rivendosim ose të rikuperojmë dokumentin aktual deri në kohën e fundit që kurseni me një klik.

Rivendosni ose rifreskoni dokumentin në herën e fundit kur ruani

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Ringarkoj. Shih screenshot:

shtënë reload 1


shigjetë flluskë e djathtë blu Rivendosni ose rifreskoni dokumentin në herën e fundit kur ruani

Duke supozuar që të hapni një dokument në Word dhe disa ndryshime janë marrë në dokument, por ju nuk dëshironi të ruani dokumentin dhe dëshironi të rikuperoni dokumentin deri në kohën e fundit që kurseni.

Ju mund të shpejt të aplikoni Ringarkoj duke klikuar Kutools > Ringarkoj për të rimarrë dokumentin në kohën e fundit që ruani.

Bakshish: Një dokument i ruajtur kurrë nuk mund të ringarkohet.


shigjetë flluskë e djathtë bluFunksionet e ngjashme


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.