Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Zgjidh tabelën me shpejtësi që përhapet më shumë se një faqe në Word

Është një humbje kohe për të zgjedhur një tabelë që përhapet më shumë se një faqe, por duke aplikuar shërbimin Tjetra në të gjithë faqet in Kutools për Fjalën do të kurseni kohë me një klik.

Zgjidh tabelën që përhapet më shumë se një faqe në Word

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Tabelat > Tjetra në të gjithë faqet. Shih screenshot:

shtënë zgjidhni tjetër në të gjithë tabelat faqe 01


shigjetë flluskë e djathtë blu Zgjidh një tabelë të të gjithë faqeve

Duke supozuar që të keni një tabelë e cila përhapet më shumë se një faqe në dokumentin aktual siç tregohet si më poshtë dhe ju doni të zgjidhni atë shpejt, mund ta bëni atë duke ndjekur hapat.

1. Ju lutemi vendosni kursorin në faqen në të cilën rreshtin e parë të tabelës, dhe pastaj aplikoni duke klikuar Kutools>Tabelat> Tjetra në të gjithë faqet.

2. Ai do të zgjedhë tabelën e faqes. Shihni screenshotet në vijim.

shot-select-next-përtej-faqe-table

shigjetë flluskë e djathtë blu Funksionet e ngjashme:
Kutools për Fjalën

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Word 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019

shtënë-kutools-700-225-kte

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.