Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Tab Zyra: Si të ruani cilësimet në Office Tab Center?

Nëse dëshironi të krijoni parametra rezervë në Office Tab Center përpara se të përmirësoni softuerin ose ta transferoni softuerin në një kompjuter të ri, mund të kopjoni me shpejtësi të gjitha cilësimet e softuerit në Zyra e Tab Qendrës.

Ju lutem, hapni Zyra e Tab Qendrës duke klikuar fillim > Të gjitha Programet > Tab Zyra > Zyra e Tab Qendrës, ose klikoni dy herë Zyra e Tab Qendrës nga tavolina e kompjuterit tuaj.

cilësimet e ruajtjes së goditjes 3

Ju lutem klikoni Rikthim > Eksport për të backup të gjitha cilësimet e softuerit në pjesën e poshtme të Zyra e Tab Qendrës.

Pas eksportimit të të gjitha cilësimeve, mund t'i importoheni duke klikuar Rikthim > Import në fund të Zyra e Tab Qendrës.

Bakshish: mund të rivendosni të gjitha cilësimet duke klikuar Reset button në pjesën e poshtme të Zyra e Tab Qendrës.


Përdorimi i Tabs në aplikacionet e Microsoft Office si Firefox, Chrome dhe IE 10!

Gjykim i lirë në ditët 30| Bleni tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.