Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Office Tab: Si mund të merret me rrëzimin e Office kur aktivizohet Office Tab?

Nëse keni hasur Office u rrëzua kur aktivizohet Office Tab në disa rrethana të rralla, mund të përpiqeni të zgjidhni problemin si më poshtë:

Ju lutemi provoni të zgjidhni Office (Excel, Word ose PowerPoint) rrëzohen kur Office Tab është aktivizuar.

1. Ju lutemi sigurohuni që keni shkarkuar dhe instaluar së pari versionin më të fundit të softuerit. Ju lutemi të shkoni për të shkarkuar dhe instaluar versionin më të fundit të softuerit nga këtu.

2. Nëse problemi vazhdon pas instalimit të versionit më të fundit, lutemi shkoni te çaktivizoni të gjitha shtesat tjera në tuaj Shtesa të Fjalës menaxher. (Ku është menaxheri i shtesave? Për shembull, kliko Skedar > Opcionet > Add-Ins in Fjala 2010.)

Bakshish: Si të çaktivizoni shtesat? Ju lutem zgjidhni Shtesa të COM nga Menaxho drop-down list në fund të screenshot e mësipërme dhe klikoni Go ... button. Në pop-up Shtesa të COM kutinë e dialogut, hiqni zgjedhjen shtesë që dëshironi të çaktivizoni.

shënim: Office Tab përfshin Ndihmë në Office Tab dhe Tabs për Word X.XX Shtoje ne.

3. Nëse problemi vazhdon pas çaktivizimit të të gjitha shtojcave të tjera në aplikacionin tuaj të veçantë të Zyrës, si Word, Ju lutemi merrni një pamje ekrani të Add-Ins menaxher dhe dërgoni një email me informacione të detajuara të informacionit të versionit të Zyrës dhe sistemit tuaj kompjuterik në sales@extendoffice.com. Ju lutem mos harroni të dërgoni screenshot tuaj.

Bakshish: A keni instaluar një lloj softueri për menaxhimin e desktopit në kompjuterin tuaj? Nëse është kështu, çinstaloni softuerin e menaxhimit të desktop për të testuar problemin. Nëse problemi zgjidhet, do të thotë se programi i menaxhimit të desktopit është në kundërshtim me Office Tab. Ju lutemi dërgoni një email me emrin e softuerit në sales@extendoffice.com.

Pa marrë parasysh që keni hasur në një problem të tillë në Word, Excel ose në çdo aplikacion tjetër të Office me përdorimin e Office Tab dhe gjithmonë mund të shkoni për të zgjidhur problemin sipas hapave të mësipërm.


Përdorimi i Tabs në aplikacionet e Microsoft Office si Firefox, Chrome dhe IE 10!

Gjykim i lirë në ditët 30| Bleni tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • To post as a guest, your comment is unpublished.
    Fritz U. Wyssmann · 2 months ago
    Hello, I am using a licensed version of Office tools (Office 2016, 32 bit). That had worked flawlessly in principle. Suddenly the message "OfficeTabsLoader.DLL" / "initialisation error 4" appears. Even uninstalling and a new installation brought no remedy. Best regards, Fritz U. Wyssmann