Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Excel 6.00 - Pra, lehtë për të kombinuar fletët e punës!

Kutools për Excel 6.00 është në dispozicion për shkarkim nga faqja jonë e internetit tani. Ju lutemi të shkoni për të shkarkuar dhe instaluar versionin më të fundit të softuerit nga këtu. Nëse doni të na jepni përshtypje ose sugjerime për këtë version, mos hezitoni të na kontaktoni në sales@extendoffice.com.


shigjetë flluskë e djathtë blu 1. Asnjëherë nuk ka qenë aq e lehtë për të kombinuar ose bashkuar fletët e punës

Në këtë version, ne kemi zgjeruar Kombinoj utility me funksione të fuqishme 4. Me Kombinoj shërbimeve, ju mund të:

A: Kombinoje fletët e punës të shumta nga workbooks në një fletë pune.

B: Kombinoje të gjithë fletët e punës të njëjta në një fletë pune.

C: Kombinoje fletë pune të shumëfishta nga workbooks në një libër pune.

D: Konsolidoni dhe llogarisni vlerat në shumë fletore pune në një fletë pune.


shigjetë flluskë e djathtë blu 2. Kthehuni mbrapa dhe me radhë vetëm midis dy fletëve të punës

Për shembull, nëse dëshironi të kaloni mbrapa dhe me radhë ndërmjet dy fletëve të punës, të tilla si Fletë 2 dhe Fletë 10 siç tregohet në screenshotin e mëposhtëm.

Ju lutemi, aktivizoni Buka e navigimit, dhe pastaj kliko Fletë 2 dhe Fletë 10. Pas kësaj, ju mund të klikoni këtë buton (ose shtypni Fitoni + A shkurtesat) për të kaluar mbrapa dhe me radhë Fletë 2 dhe Fletë 10.


shigjetë flluskë e djathtë blu 3. Imazhet e imazheve dhe lista e skedarëve janë përmirësuar

Në versionin e mëparshëm, nëse shkoni për të importuar fotografi në një libër pune duke përdorur Imazhe Imazhe shërbimeve, fotografitë do të zhduken pas dërgimit të manualit të punës dikujt tjetër. Problemi është fiksuar.

Nën disa rrethana, Lista e Filenames programi nuk mund të listojë të gjitha skedarët e një direktoriumi në një pune në Excel. Këtë problem e kemi rregulluar gjithashtu.


shigjetë flluskë e djathtë blu 4. Mbështetje në ndihmë në internet për çdo shërbim

Për shembull, nëse dëshironi të merrni më shumë informacion (ndihmë) në lidhje me Cilësimet e faqosjes së leximit shërbimeve, ju lutemi klikoni "?"Siç tregohet në screenshotin e mëposhtëm dhe pastaj do të hapë faqen e ndihmës në shfletuesin tuaj të internetit për ju. Kërkon një lidhje interneti.Mjetet e rekomanduara të produktivitetit

Tab Zyra

ari star1 Sillni skeda të dobishme në Excel dhe në softuer të tjerë të Zyrës, ashtu si Chrome, Firefox dhe Internet Explorer i ri.

Kutools për Excel

ari star1 Amazing! Rrit produktivitetin tuaj në minuta 5. Nuk keni nevojë për ndonjë aftësi të veçantë, përveç dy orë çdo ditë!

ari star1 300 karakteristika të reja për Excel, Bëni Excel shumë lehtë dhe të fuqishëm:

  • Merge Cell / Rows / Columns pa humbur të dhënat.
  • Kombinoje dhe konsolido fletët e shumëfishta dhe librat e punës.
  • Krahasoni sferat, kopjoni sfera të shumëfishta, konverto tekstin në datën, njësinë dhe konvertimin e monedhës.
  • Numëroni sipas Colors, Subtotals Paging, Advanced Sort dhe Super Filter,
  • Më shumë Zgjidh / Fut / Fshi / Tekst / Format / Lidhje / Komente / Librat e punës / Materialet e punës ...

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.