Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Excel 6.50 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Excel 6.50 është në dispozicion për shkarkim tani. Shumë funksione dhe shërbime janë përmirësuar dhe shtuar duke shtuar më shumë karakteristika të reja në këtë version. Ju lutemi të shkoni për të shkarkuar dhe përditësuar versionin e fundit të softuerit nga këtu. Për feedbacks ose sugjerime, ju lutem dërgoni një email për të shitjet # extendoffice.com (ju lutem zëvendësoni # me @).


shigjetë flluskë e djathtë blu Leximi i Layout View është në dispozicion për Excel 2013 tani


shigjetë flluskë e djathtë blu Rreshta të kombinuara të avancuara

Me këtë softuer, mund të kombinosh dhe llogarisësh shumë rreshta në bazë të kolonës kryesore. Ju lutem hidhni një sy në shembullin e mëposhtëm.


shigjetë flluskë e djathtë blu Plotësoni listën e personalizuar

Me këtë softuer, shpejt mund të plotësoni të dhënat e listës doganore në një distancë vertikalisht ose horizontalisht.


shigjetë flluskë e djathtë blu Plotësoni referencat e fletëve të punës

Me këtë softuer, shpejt mund të plotësoni ose krijoni referencë në një qelizë të fletëve të punës në Excel. Për shembull, për të plotësuar kolonën A me të gjitha të dhënat nga punonjësit e tjerë të A1 * 100 në këto screenshots.


shigjetë flluskë e djathtë blu Formati i formatit të skedarit

Me këtë softuer, mund të konvertoni me lehtësi shumë skedarë Excel nga formati XLSX në formatin XLS ose anasjelltas, gjithashtu mund të konvertoheni disa fletore të punës Excel në skedarë PDF.


shigjetë flluskë e djathtë blu Super Filter

Me këtë softuer, lehtë mund të filtroni të dhënat në tabelën aktuale të punës ose një sërë me kushte / kritere të shumta në Excel. Ju mund të merrni shpejt të dini se si funksionon kjo si më poshtë.

Ju lutemi të hapur të integruarin Shembull i skenarit për të mësuar se si ta përdorin atë shpejt.


Ju lutem klikoni filtra button për të filtruar të dhënat me kritere të shumëfishta.


Ju lutem klikoni Qartë button për të anuluar rezultatet e filtrit.shigjetë flluskë e djathtë blu Krahaso sferat

Në versionin e mëparshëm, Krahaso sferat shërbimeve mund të gjejnë vlera të dyfishta ose unike nga dy vargjet ose një varg. Por në këtë version, Krahaso sferat mund të gjeni vetëm vlera të dyfishta ose unike nga dy vargje. Nëse doni të gjeni vlerat e kopjuara ose unike nga një varg, ju lutemi përdorni Zgjidh Duplicate & Unique Cells.


shigjetë flluskë e djathtë blu Fixed: Të gjitha featuers dhe shërbimet do të jetë gri sipas disa rrethanave të rralla në Excel 2013.Mjetet e rekomanduara të produktivitetit

Tab Zyra

ari star1 Sillni skeda të dobishme në Excel dhe në softuer të tjerë të Zyrës, ashtu si Chrome, Firefox dhe Internet Explorer i ri.

Kutools për Excel

ari star1 Amazing! Rrit produktivitetin tuaj në minuta 5. Nuk keni nevojë për ndonjë aftësi të veçantë, përveç dy orë çdo ditë!

ari star1 300 karakteristika të reja për Excel, Bëni Excel shumë lehtë dhe të fuqishëm:

  • Merge Cell / Rows / Columns pa humbur të dhënat.
  • Kombinoje dhe konsolido fletët e shumëfishta dhe librat e punës.
  • Krahasoni sferat, kopjoni sfera të shumëfishta, konverto tekstin në datën, njësinë dhe konvertimin e monedhës.
  • Numëroni sipas Colors, Subtotals Paging, Advanced Sort dhe Super Filter,
  • Më shumë Zgjidh / Fut / Fshi / Tekst / Format / Lidhje / Komente / Librat e punës / Materialet e punës ...

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.