Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 2.00 - Shënimet e lëshimit

Lajm i mirë, Kutools për Outlook 2.00 është në dispozicion tani. Ju lutemi të shkoni për të shkarkuar dhe instaluar versionin më të fundit nga këtu.

Që nga versioni i parë i softuerit, ne u përpoqëm të përfitonim maksimalisht nga Outlook për rritjen dhe përmirësimin e efikasitetit të Outlook. Në këtë version, ne kemi shtuar veçori të reja dhe veçori të zgjeruara ekzistuese sipas reagimeve tona të përdoruesve.


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

Përgjigju mesazheve të shumëfishta: Kjo ju lejon të përsërisni email të shumëfishta me të njëjtin përmbajtje.
Bakshish: Ju lutemi mbani të shtypur butonin Ctrl për të zgjedhur email të shumëfishta të cilat dëshironi t'i përgjigjeni menjëherë.

Shtylla automatike: Kur shkruani mesazhet elektronike, mund të gjeni vetë duke shtypur fraza të caktuara. Me këtë veçori, ju mund të shkruani shpejt email pa retyping disa fraza pa pushim. Ju thjesht mund ta ripërdorni të njëjtën përmbajtje duke klikuar mbi të.

Shkrimet e Kutools: Do të regjistrojë të gjitha shkrimet e Kutools për Outlook. Ju mund të shkoni për të kontrolluar shkrimet për informacion të detajuar rreth asaj se si software ka përpunuar operacionet për ju.

Kontrollo keqdashës: Do të kontrollojë të gjitha hyperlinks e email-it tuaj. Nëse e-mail përmban hyperlinks të cilat janë të njohura si më poshtë, ajo do të tregohet si email me qëllim të keq.
Testi i ekranit përmban extendoffice.com, por adresa e hyperlink vetëm përmban adresë të ndryshme të domain shprehedoffice.com .

Trego lidhjet e fshehura: Do të shfaqë adresën e lidhjes së hyperlink në email-in tuaj.


shigjetë flluskë e djathtë blu Karakteristikat e avancuara

Fshini mesazhet nga dërguesi: Do të shfaqë të gjitha emailet nga i njëjti dërgues i emailit të zgjedhur, dhe pastaj mund të vendosni se si të fshini ato email.
Bakshish: Ju lutemi zgjidhni një email fillimisht dhe pastaj aplikoni këtë veçori për të fshirë të gjitha emailet e dërguesit të emailit të zgjedhur.

Fshini mesazhet sipas subjektit: Do të shfaqë të gjitha emailet me të njëjtën temë së pari dhe pastaj mund të vendosni se cilën email duhet ta fshini.
Bakshish: Ju lutemi zgjidhni një email fillimisht, dhe pastaj aplikoni këtë veçori për të fshirë të gjitha emailet me subjekt të njëjtë të emailit të zgjedhur.

Fshi kopjuar mesazhet: Do të shfaq të gjitha email-et e dublikuara nga e njëjta dosje e-mail për ta fshirë.
Bakshish: Ju lutemi klikoni për të hapur një dosje të e-mailit për të cilën dëshironi të fshini mesazhet e kopjuara nga e para.

Fshije kontaktet e dyfishta: Do të shfaqë të gjitha kontaktet e dyfishta si më poshtë.
Bakshish: Ju lutemi së pari të lundroni në dosjen Kontakt / Njerëz (Outlook 2013).

Fshije detyrat e kopjuara: Do të shfaqë së pari të gjitha detyrat e kopjuara, dhe pastaj mund të vendosni se cilin detyrë dëshironi të fshini.
Bakshish: Ju lutemi së pari të lundroni në dosjen Detyrat e parë.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.