Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 2.10 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 2.10 është në dispozicion tani. Për të pasur një gjykim të lirë të softuerit ose për të përmirësuar versionin më të fundit, ju lutemi të shkoni për ta shkarkuar dhe instaluar atë këtu.

Që tani e tutje, ne vetëm do të shesim ose publikojmë licencën e jetës së softuerit. Licenca e jetës ju jep juve të përdorni softuerin përgjithmonë dhe përditësimin falas në çdo version të softuerit brenda viteve 2. Nëse keni blerë licencat e abonimit (vitet 2 ose vitet 5), nuk ju duhet të ndryshoni licencat tuaja për të përmirësuar pa pagesë në ndonjë version të softuerit gjatë periudhës suaj të pajtimit.

Disa bug të vogla fikse.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.