Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 3.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 3.00 është në dispozicion tani. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

Përgjigju me Bashkangjit: Përgjigju dërguesit të këtij mesazhi duke mbajtur të gjitha bashkëngjitjet e mesazhit.

Përgjigju me të gjithë me Bashkangjit: Përgjigju dërguesit dhe të gjithë marrësit tjetër të këtij mesazhi duke mbajtur të gjitha bashkëngjitjet e mesazhit.

Shtyp gjithë: Për të ngjesh të gjitha bashkëngjitjet e këtij artikulli ose artikuj të shumëfishta.

Shkyçni të gjitha: Për të shkyçur të gjitha bashkëngjitjet të cilat janë ngjeshur nga kompresoni të gjitha funksionet.

Riemërtoj të gjitha: Për të riemërtoni të gjitha bashkëngjitjet e këtij mesazhi.

Shkëput gjithë: Hiqni bashkëngjitjet nga email-et në një dosje skedari dhe mbani hyperlinks midis skedarëve të shkëputur dhe email-it.

Rimëkëmbjes Shkëput: Ky funksion mund të përdoret për të përditësuar lidhjet midis skedarëve të shkëputur dhe email-it pasi të keni lëvizur dosjen e bashkëngjitjeve në një vendndodhje të re të skedarit.

Opcionet: Opsionet për mënyrën se si dëshironi të trajtoni bashkëngjitjet.

Për çdo pyetje dhe sugjerime, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni në shitje # extendoffice.com. Ju lutemi zëvendësoni # me @.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.