Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 4.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 4.00 është në dispozicion tani. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

1. Dosja e Sigurt e Temp
Hapni Outlook-in Dosja e Sigurt e Temp me vetëm një klik. Shih screenshot:

2. Futni automatikisht datën aktuale në subjekt
Kontrolli i Shto datën kur bëhet fjalë për email të ri opsion në Opcionet kutia e dialogut dhe data e tanishme mund të shtohet automatikisht në subjekt kur krijohet e-mail i ri. Shih screenshot:

3. Futni automatikisht datën në nënshkrim
Pas kontrollit Shto nënshkrimin e datës kur një email i ri opsion në Opcionet kutia e dialogut, nënshkrimi me datën ose datën dhe kohën e tanishme mund të futet automatikisht në trupin e postës elektronike kur krijoni email të ri. Shih screenshot:

4. Shtoj automatikisht përshëndetje kur i përgjigjeni postës elektronike
Pas kontrollit të shtesës përshëndetje kur opsioni i përgjigjes në kutinë e dialogut të Opsioneve, automatikisht do të futë përshëndetjen në fillim të trupit të postës elektronike kur të përgjigjeni një email. Shih screenshot:

5. Zmadhoni automatikisht madhësinë specifike kur lexoni, kompozoni dhe përgjigjeni një email
Pas ndryshimit të përqindjes së zmadhimit në Opcionet kutia e dialogut, niveli i zmadhimit do të ndryshohet automatikisht dhe përgjithmonë në zmadhimin e specifikuar kur lexoni, kompozoni, përgjigjeni dhe përcillni mesazhet e postës elektronike në Outlook.

Shih screenshots:

6. Mbështetni futjen / fshirjen e komenteve (Vetëm për Outlook 2010)
Ju lutem klikoni Kutools > New Comment për të futur koment për të futur komentet kur ju përgjigjeni ose shkruani email në Outlook 2010. Shih screenshot:

Ju mund ta fshini komentin e zgjedhur duke klikuar Fshi komentin button; ose Fshini të gjitha komentet nga trupi aktual i email-it me klikim Fshini të gjitha komentet button. Shih screenshot:

7. Mbështet Outlook 2016

8. Fiksoi disa bug të vogla.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.