Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 5.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 5.00 është në dispozicion tani. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!

Outlook-in shtohen hyrjet për Outlook 5.00

shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

1. Përgjigju Përzgjedhja
Kjo veçori do t'ju ndihmojë të lehtë të përgjigjeni me email me tekst të zgjedhur në vend që të përgjigjeni me tërë trupin origjinal të email-it. Shih screenshot:

Shtesa shtesë të Outlook për t'u përgjigjur me përmbajtje të përzgjedhur

2. Blloko asnjë dërgues / pa subjekt
Të gjitha postat në hyrje pa dërguesit ose subjektet do të bllokohen automatikisht në Outlook.

3. Hiqni emrat e kopjuar
Kjo dobi mund të heqë me lehtësi të gjithë emrat e marrësit të kopjuar nga fushat e "To", "Cc" dhe "Bcc" me vetëm një klikim kur shkruan email. Shih screenshot:

4. Hiq emrat e mi
Kjo pajisje mund të heqë shpejt të gjitha adresat e emailit të listuara në Parametrat e Llogarisë nga fusha To, Cc dhe Bcc kur krijoni mesazhe email. Një tjetër duke folur, një klik për të hequr të gjitha adresat e emailit nga fushat e To, Cc dhe Bcc. Shih screenshot:

5. Rikthe tabin "Query Builder"
Kjo dobi mund ta rikthente lehtësisht skedën "Query Builder" për krijimin e filtrave më të përparuar të shikimit dhe kritereve të kërkimit. Pas rivendosjes, mund të merrni skedarin "Query Builder" në shumë kutitë e dialogimit / kërkimit, si kutia e dialogut e Kritereve të Dosjeve të Kërkimeve dhe kutia e dialogut Advanced Find. Shih screenshot:

6. Dosja e paracaktuar për ruajtjen e bashkëngjitjeve
Ju lehtë mund të ndryshoni rrugën e ruajtjes së parazgjedhur të bashkëngjitjeve në Outlook. Shih screenshot:

7. Madhësia Maksimale e Bashkëngjitjes
Ju lehtë mund të ndryshoni kufizimin e madhësisë së bashkëngjitjes në Outlook duke specifikuar madhësinë maksimale të bashkëngjitjes siç tregohet në ekranin e mëposhtëm.

8. Shtesat e shtojcës së sigurt
Ju mund të specifikoni disa ekstensione të veçanta të skedarëve (të tilla si exe, msi, etj) si bashkëngjitje të sigurta për të aksesuar bashkëngjitjet e bllokuara në Outlook. Shih më poshtë screenshots:


9. Gjithmonë përgjigjuni me email me llogari të paracaktuar
Ju gjithmonë mund t'i përgjigjeni email-it me llogarinë e postës elektronike në Outlook tuaj. Shih screenshot:


shigjetë flluskë e djathtë blu Përmirësimet

1. Tekst automatik
Një kuti paralajmëruese paralajmëruese do të hapet për të ju kujtuar për të zgjedhur paragrafët e parë përpara se të shtoni një futje të re të teksteve automatike në Outlook.


shigjetë flluskë e djathtë blu Fixed

1. Fixed: Gabim ndodh kur emri i kategorisë së AutoText përfshin shumë karaktere.

2. Fixed: bugs të tjera të voglaKutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.