Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 6.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 6.00 është lëshuar me karakteristika të dobishme dhe përmirësime të shkëlqyera. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

1. Ruaj si Txt
Ky funksion mund t'ju ndihmojë të ruani shpejt të gjitha emailet e zgjedhura si skedarë teksti të ndarë. Shih screenshot:

kto 6 1

2. Përfshini veten kur përgjigjeni të gjithë
Ky opsion mund të shtojë adresën tuaj të llogarisë së postës elektronike në fushë automatikisht pas klikimit në Përgjigju All button. Shih screenshot:

3. Paralajmërim kur përgjigjeni të gjithë
Ju do të merrni një kuti të menjëhershme kur t'i përgjigjeni të gjithë marrësve (duke përfshirë edhe dërguesit) të emailit të zgjedhur. Shih screenshot:

4. Count (Anëtarët në Grupin e Kontaktit)
Kjo veçori mund të llogarisë numrin e përgjithshëm të anëtarëve në një grup kontakti dhe të shfaqë kohën e krijuar dhe kohën e fundit të modifikuar të këtij grupi të kontaktit. Shih screenshot:

5. Hiq / Restore Birthday Reminders
La Hiq kujtimet e ditëlindjes funksion mund t'ju ndihmojë të fshini të gjitha kujtimet e ditëlindjes në Outlook me vetëm një klikim.
La Rikthe kujtimet e ditëlindjes funksion mund t'ju ndihmojë të rivendosni të gjitha kujtimet e ditëlindjes pas heqjes nga Hiq kujtimet e ditëlindjes tipar. Shih screenshot:


shigjetë flluskë e djathtë blu Përmirësimet

1. Shto datën në nënshkrimin e subjektit / datës kur një email i ri
Mbështetje 1.1 për të shtuar datën dhe kohën e tanishme Universale (UTC) dhe zonën kohore në linjën e subjektit dhe nënshkrimin e datës. Shih screenshot:
Formati i datës Custom 1.2 është në dispozicion!

2. Emrat e dublikuar
Kjo veçori do të identifikojë dhe largojë pjesëmarrësit e takimeve të dyfishta gjatë krijimit të një ftese të re takimi. Shih screenshot:

3. Emri im është
Kjo veçori do të identifikojë dhe heqë adresat e llogarisë së postës elektronike nga pjesëmarrësit e takimit kur krijon një ftesë të re takimi. Shih screenshot:

4. Kontrolloni email-in me dashje
Ju mund të shtoni përjashtime kur kontrolloni email me qëllim të keq me opsionin Exceptions. Shih screenshot:

5. Forca për të treguar të gjitha lidhjet e fshehura
Ju mund të shtoni përjashtime kur detyroheni të tregoni lidhje të fshehura me opsionin Exception. Nuk do të shfaqë përmbajtjen e lidhjeve të listuara në listën Except. Shih screenshot:

6. Multi-gjuhët
Shtoni gjuhën koreane.


shigjetë flluskë e djathtë blu Fixed

1. Fixed: bugs të tjera të voglaKutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.