Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 7.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 7.00 është lëshuar me funksione të volitshme dhe përmirësime të shkëlqyera. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

1. Printim i avancuar
1.1. Shtypni një email pa mesazh header dhe username, por që përmbajnë sfond. Ju mund të zgjidhni të printoni vetëm trupin e një mesazhi PE pa kokën dhe emrin e përdoruesit, dhe printoni gjithashtu imazhin e sfondit. Shih screenshot:

1.2 Shtypni një listë të të gjithë pjesëmarrësve të takimeve specifike. Shih screenshot:

2. Zgjedhja e printimit
Me këtë funksion, ju mund të zgjidhni të printoni vetëm një pjesë të mesazhit ose mesazhit. Shih screenshot:

3. Shtoni në grupe
Me këtë funksion, mund të shtoni shpejt të gjitha adresat e emailit të dërguesve ose përfituesve të emaileve të përzgjedhura në një ose grupe të shumëfishta kontaktesh. Shih screenshot:

4. Heqje (Grupi i Kontaktit)
Ky funksion është projektuar për të lëvizur anëtarët e caktuar nga grupi aktual i kontaktit në një të ri për të ndarë grupin origjinal të kontaktit në dy grupe kontaktesh. Shih screenshot:

5. Pushim (Grupi i Kontaktit)
Ky funksion do të shpëtojë secilin anëtar të grupit të kontaktit të përzgjedhur aktualisht si një kontakt të veçantë dhe pastaj fshini grupin origjinal të kontaktit. Shih screenshot:


shigjetë flluskë e djathtë blu Përmirësimet

1. Auto CC / BCC
Tani mund të shtoni marrësit e rinj CC / BCC në funksionin Auto CC / BCC duke shtuar një grup kontakti. Shih screenshot:

2. Versioni i fundit 7.00 shton gjuhën portugeze dhe nuk është plotësisht i përkthyer.


shigjetë flluskë e djathtë blu Fixed

Fixed: Mundësimi Shtimi i nënshkrimit të datës kur krijohet opsioni i ri i email-it do të jetë i pavlefshëm kur krijohet email i ri.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.