Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Outlook 8.00 - Shënimet e lëshimit

Kutools për Outlook 8.00 është lëshuar me funksione të volitshme dhe përmirësime të shkëlqyera. Ju mund të përmirësoni ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni duke shkarkuar nga këtu. Këshillë: funksion i plotë dhe veçori, gjurmë falas në ditët e 45!


shigjetë flluskë e djathtë blu Tipare të reja

1. Nënshkrimi për të kontaktuar
Kjo veçori do të konvertojë nënshkrimin në një email tek një kontakt në Outlook. Shih screenshot:

2. të dhëna statistikore
Me këtë funksion, shpejt mund të llogarisni numrin e emaileve të përzgjedhur, numrin e emaileve të pranuar në orë / ditë / javë / muaj dhe numrin e postës elektronike në një / shumë / të gjitha dosjet në Outlook. Shih screenshot:

3. Trego numrin e artikujve
La Të gjitha dosjet tregojnë numrin total të artikujve funksion do të tregojë numrin e përgjithshëm të artikujve në çdo dosje në Navigation Pane me një klik. Të gjitha dosjet tregojnë numrin e gjërave të palexuara funksion do të tregojë numrin e sendeve të palexuara në çdo dosje në Navigation Pane me një klik. Shih screenshot:

shigjetë flluskë e djathtë blu Përmirësimet

1. Shtoni përshëndetje kur përgjigjeni
Kjo veçori tani mbështet për të shtuar përshëndetje në përgjigjen e emaileve me emrin, mbiemrin ose emrin e plotë të marrësit. Shih screenshot:


shigjetë flluskë e djathtë blu Fixed

1. Fixed: The Printim i avancuar tipar shton Bcc fushë në vendin e gabuar kur shtypni një email në Outlook 2013.

2. Fikse: Pamja e Auto Text nuk mund të mbyllet me klikim Kutools > Xham në Outlook 365.

3. Fixed: Gabim ndodh kur aktivizoni të dyja Paralajmërim kur përgjigjeni të gjithë opsioni dhe Përfshini veten kur përgjigjeni të gjithë opsion.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.