Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.

15 gusht 2010 Zyra Tab 6.00

shigjetë flluskë e djathtë blu New Features:

 1. Shtoni funksionin e përshtatjes së shkronjave tab.
 2. Shto funksionin e përshtatjes së madhësisë së shkronjave të skedës.
 3. Shtoni "Open" artikull në menunë e klikimit të djathtë.

shigjetë flluskë e djathtë blu përmirësuar:

 1. Përmirësim i treguesit të gabimeve të disa operacioneve.
 2. Përmirësimi i ngjyrave të tabelave që përshtaten në qendrën e vendosjes.

shigjetë flluskë e djathtë blu fix:

 1. Korrigjimi kur emri tab përmban karakterin "&", do të transferohet automatikisht në karakterin "_" në secilin komponent.
 2. Korrigjimi i shiritit aktual të skedës do të mbyllet kur drejtpërdrejt klikoni butonin e skedës për të kaluar në formën kryesore të Excel në formën VBE.
 3. Korrigjimi i shiritit aktual të skedës do të mbyllet kur drejtpërdrejt të klikoni në shiritin e skedës për të kaluar në formën kryesore të PowerPoint në formën VBE.
 4. Korrigjimi i renditjes së tabelës në shiritin e tabarit do të ndryshohet kur modifikoni disa fletë pune specifike dhe pastaj kaloni në formën kryesore të Excel në formën VBE.
 5. Korrigjimi i tabelave të punës mund të mbetet kur të mbyllet një manual pune me Macro në Excel.
 6. Korrigjimi i skedës së re nuk do të shfaqet në çast kur forma e VBE të kthehet në formën kryesore të Word-it përmes elementëve të menysë ose Formulari kryesor i Word-it të kthehet duke mbyllur formularin VBE.
 7. Korrigjimi i shiritit të tabit mund të bllokojë pjesën e sipërme të dokumentit kur dokumenti është në modalitetin e Modifikimit të Parasë të Printimit në Word 2010.
Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.