Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Office Tab 13.10 - Shënimet e lëshimit

Lajme te mira! Office Tab 13.10 me përmirësime të shkëlqyera është në dispozicion tani. Ju mund të klikoni këtu për të përmirësuar ose të keni një gjykim të lirë të këtij versioni. SUGJERIM: Pa provoni pa kufizim të funksioneve në ditët e 30. Data: 6 / 27 / 2017


përmirësimet:

1. Cilësimi i stilit të tabit shtohet në shirit, lehtë mund ta ndryshoni stilin e tabit të Office Tab.

2. Gjerësia fikse dhe gjerësia maksimale e paraqitjes së skedës shtohen në shirit, mund t'i vendosni direkt pa shkuar në Qendrën e Mundësive.


Fixed:

1. Gabim ndodh kur rregulloni të gjitha dritaret e Fjalës në Office 2013 dhe versionin e mëvonshëm.

2. Gjendja e kutisë së kutisë së shiritit të Show / Hide tab bar të Office Tab nuk shfaqet nën butonin Office në Office 2007.

3. Fixed: bugs të tjera të vogla.

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.